Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Amica Supernova wolnostojąca - działają palniki kuchenki, nie działa piekarnik

fearthebeard 28 Nov 2015 14:24 15534 6
    fearthebeard
    Level 2  
    Witam!
    Wprowadziłem się do mieszkania, gdzie jest kuchenka Amica Supernova wolnostojąca i mam z nią problem, niestety nie znam dokładnego modelu.
    Działają palniki kuchenki, działa wyświetlacz, ale nie działa piekarnik. Z tego co się zorientowałem to trzeba jakoś "zaprogramować" piekarnik. Szukałem instrukcji obsługi w internecie, ale nigdzie mogę znaleźć. Możecie mi też powiedzieć jak ustawić zegar i do czego służą te przyciski pod wyświetlaczem (dołączam zdjęcie - na zdjęciach piekarnik odłączony od prądu).

Jestem zielony w te klocki dlatego proszę Was o pomoc :)
    Haruś
    Level 17  
    Wciskasz jednocześnie dwa przyciski po lewej stronie i kręcisz pokrętłem. Po ustawieniu odpowiedniego czasu na zegarze, zwalniasz nacisk na przyciski.
    User removed account
    Level 1  
    fearthebeard
    Level 2  
    Zegar działa. Pierwsze dwa zdjęcia były robione gdy piekarnik był odłączony od prądu. Przed chwilą podłączyłem go do prądu i przytrzymałem dwa pierwsze przyciski i ustawiłem zegar. Piekarnik też zaczął działać (świeci się żarówka i termoobieg chodzi). Rozumiem, że ustawiając godzinę piekarnik też teraz bedzie działał prawidłowo?

(W załączniku ustawiony zegar)

Jeszcze jakby ktoś mi mógł powiedzieć do czego służą te poszczególne przyciski to będzie suuper!

Dzięki wielkie za pomoc!