Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

brotje heizung energy top - Obsługa pieca brotje

28 Lis 2015 18:14 9285 9
  • Poziom 6  
    Witam serdecznie. Potrzebuję oznaczenia potencjometra pieca. Nie mogę znaleźć instrukcji obsługi tego modelu. Piec obsługuje dwa grzejniki i podłogę, ma podłączony regulator temperatury na kablu.
    Dodaję zdjęcie pieca.
    http: //s5.ifotos.pl/img/2015-11-2_sxrwqsh.jpg
  • Poziom 6  
    Po przekreceniu w lewo wyswietla się symbol grzejnika i faktycznie go grzeje. Po przekreceniu w prawo, wyswietla tylko temperaturę.
  • Specjalista - systemy grzewcze
    No a po przekręceniu na "0" oraz na "R" ?
  • Poziom 6  
    R stawia opór i nie idzie włączyć, po włączeniu 0 wyswietla off. Ogólnie chodzi o to że wynajmuje lokal gdzie jest ten piec i nie mam od niego żadnych papierów i nie wiem co oznaczają kropki.
    Nie rozumiemy się. Kropki oznaczają jak zaznaczyłem na Twoim zdjęciu powyżej. Zresztą powyżej załączyłem też instrukcję obsługi tego kotła! Jaśniej nie potrafię...
  • Poziom 6  
    Ok czyli wszystko jasne, myślałem ze kropki to dodatkowe opcje. Pozdro
  • Poziom 10  
    wawrzeczko_t napisał:
    brotje heizung energy top - Obsługa pieca brotje

Po przekręceniu pokrętła na jedną z kropek powinno być wyczuwalne lekkie kliknięcie. Jeśli tego nie ma to pokrętło jest urwane (do wymiany).

No to może podpowiesz gdzie kupić takie pokrętła, sklep internetowy czy jakikolwiek z wysyłką lub okolice Bydgoszczy??
    U serwisanta Brotje. Raczej tylko wraz z usługą wymiany (+ koszt dojazdu oczywiście).
  • Poziom 1  
    I to jest właśnie najsłabsza strona tych pieców. Nie masz żadnych możliwości zakupu części. Większość producentów umożliwia, nie wiem czy czasami nie jest to niezgodne z prawem.