Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
TermopastyTermopasty
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Który wybrać - Mercedes A-klasa czy Kia Pro ceed.

Aleksander_01 01 Dec 2015 13:34 2580 37
    User removed account
    User removed account  
  • TermopastyTermopasty
    wichurewicz
    Level 24  
    A to akurat jest proste - Chińczycy zrobią taniej, więc zleca się produkcję im właśnie. Czy lepiej to już kwestia ceny, bo technologie produkowania zarówno tanio i byle jak oraz drogo i dobrze Europejczycy dostarczyli im na tacy.
  • TermopastyTermopasty
    User removed account
    User removed account  
    wichurewicz
    Level 24  
    Chcesz czy nie, wysyłasz pieniądze Azjatom. Nie da się kupić elektroniki użytkowej (telefony, telewizory) lub sprzętu AGD powstałego bez udziału jakiejś chińskiej fabryki, w samochodach też niejeden podzespół przypłynął najpierw na jakimś statku z Azji. Europa zapędziła się daleko w kozi róg goniąc za obniżaniem kosztów produkcji.
    Kune
    Level 24  
    Panowie Wy tu kupujecie auto czy liczycie śmieci?
    Nie dajmy się zwariować. Największe zanieczyszczenia produkowane są gdzie indziej niż w silnikach naszych samochodów. Zostawcie to na inne forum.

@autor Teraz rozumiem dlaczego KIA jest Ci taka bliska, skoro jedna masz. Wydaje mi się, że chcesz żebyśmy Cie utwierdzili w Twoim przekonaniu. Ale ja tego nie zrobię, z dwojga do wyboru to weź tego Mercedesa, on się chociaż może podobać i jakoś wygląda w środku :)
    wichurewicz
    Level 24  
    A co tam robi ten tablet z Biedronki przymocowany na rzepie? Wstydziliby się.
    kakibara
    Level 32  
    Kiedyś w AUTO Ś.... lub w podobnym piśmie branżowym było porównanie toyoty z kia ceed, nie wiem czy był to model starszy można powiedziedz, że wynik był równy nie było wielkiej przewagi toyoty, na dzień dzisiejszy wydaje mi się, że toyota przegrywa ten wyścig. Koreańczycy uczą się szybko, spójrzcie na ich suv/van są naprawdę piękne.
    p.s. czy stać czy nie na benzynę kolega w pracy ma ceed'a z pierwszych lat produkcji w dieslu, zrobił jakieś 250 tyś km nie może narzekać na silnik, auto miało 2-3 stłuczki przodem, dachowanie, rozbity bok, jakoś jedzie prosto, ale silnik ładnie cyka. Jestem za ceed.
    Do kolegi z francuskiego servise PSA - możesz napisać, kto zbudował zaprojektował silnik 1.6 hdi/tdci/ i co tam siedzi jeszcze w mazdzie? Do dziś myślałem, że to peugeot i jakiś pomocnik z forda chyba się udzielał.
    User removed account
    User removed account