Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Przetwornica do myjki i odkurzacza

shers33 29 Nov 2015 19:57 2298 10
    shers33
    Level 9  
    Jaką przetwornicę powinienem zakupić do myjki parowej optima DMF oraz odkurzacza karcher proffesional puzzi 10/1? Nie znam się na tych poborach mocy. Z tego co słyszałem do myjki wystarczy przetwornica za około 200zł z allegro, bo ona jest na ropę i potrzebuje niewielki prąd do utrzymania komputera. A odkurzacz nie mam pojęcia. Chcę ruszyć z mobilnym interesem i dlatego potrzebna mi ta przetwornica.

Jest mi ktoś w stanie coś polecić? Podam linki do tych produktów:

http://www.karcher.pl/pl/Produkty/Professional/Urzadzenia_ekstrakcyjne/11001300.htm

http://www.greensteam.pl/produkty/optima/produkty-optima/optima-dmf.html
    płetwa
    Level 31  
    Pomyślałeś jakich baterii będziesz potrzebował, żeby tym godzinę po pracować?
    User removed account
    Level 1  
    shers33
    Level 9  
    Najbardziej zależy mi na udźwignięciu tej myjki. Odkurzacz to raczej temat po prostu na przedłużacz i wpinanie się do gniazdka u klienta. Ale czy myjka uciągnie na przetwornicy w aucie?
  • Helpful post
    User removed account
    Level 1  
    shers33
    Level 9  
    A do tego odkurzacza jaka moc byłaby potrzebna? Nie chcę w sumie na siłę korzystać z tego odkurzacza żeby kiedyś się nie zdziwić, że nie wyjadę od klienta, bo siądzie akumulator, ale fajnie by było być w 100% mobilnym bez czerpania prądu od klienta.
    User removed account
    Level 1  
    shers33
    Level 9  
    Mam ograniczone miejsce na aucie, dlatego uciekam do opcji przetwornicy :)
    User removed account
    Level 1  
    shers33
    Level 9  
    Dobra, dziękuję za odpowiedzi. Czyli podsumowując, myjka da radę bez problemu na akumulatorze, a odkurzacz to już opcja z przedłużaczem do garażu.

Pozdrawiam.
    User removed account
    Level 1