Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Sharp LC-40LE510E nie wyszukuje kanałów kod. w MPG4 DVB-C

29 Lis 2015 20:33 1173 4
  • Poziom 2  
    Sharp LC-40LE510E nie wyszukuje kanałów kodowanych MPG4 DVB-C. Jakiś czas temu mój dostawca kablówki UPC dostarcza TVP1 i TVP2 kodowane w MPG4. Mój TV mam MPG-4 w DVB-C ale nie znajduje tych programów. Podniosłem soft na ten ze strony producenta ale nic nie pomogło. Może macie jakiś sposób na to?
  • Poziom 27  
    Witaj. Proponuje tak rozwiązać Twój problem. Wejdź w ustawienia MENU i zacznij ustawiać TV, od stanu, w jakim był, w dniu zakupu. Chodzi, abyś doszedł do momentu, gdzie masz wybrać JĘZYK MENU oraz KRAJ ODBIORU. O ile język MENU proszę ustawić na polski, o tyle kraj odbioru proszę wybrać np Szwecja, Finlandia. Potem, wybrać kanały cyfrowe kablowe ( CADTV ) i spróbować po podłączeniu przewodu antenowego do TV pobrać listę kanałów. Powinny się pobrać cyfrowe z kablówki , niezależnie czy są rozkodowane, czy też nie, ale pobrać się powinny. Powodzenia. Pozdrawiam.
  • Poziom 2  
    Zrobiłem zgodnie z zaleceniem i ustawiałem na Finlandię i na Szwecję i nie wyszukuje nadal w cyfrowych kanałach TVP1HD i TVP2HD.
  • Moderator - SAT
    Posiadasz moduł z UPC czy szukasz kanałów niekodowanych?
  • Specjalista Sieci, Internet
    @ricks
    Wyszukaj ręcznie wedle Twojej lokalizacji - na stronie UPC powinny być takie dane.