Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Dobry zamiennik halogenów?

29 Nov 2015 23:11 1122 6
  • User removed account  
  • Level 11  
    Osobiście to polecam wizytę w hurtowni elektrycznej ! Kolega weźmie swój halogen, sprzedawca zaproponuje zamienniki i zademonstruje w pokoju testowym. Porównanie da odpowiedź i rozwieje wątpliwości która jest najlepsza i odpowiednia.
  • User removed account  
  • Moderator of the Technical section
    dominik.jeske wrote:
    Naprawdę bardzo pomocna odpowiedź.

Bez złośliwości, proszę.
    Zamieściłeś post na forum instalatorów, a nie badaczy oświetlenia, więc czego oczekujesz? Uważasz, że elektrycy wykonujący instalację siedzą później u klienta i dobierają mu LED-y? Owszem, są tacy którzy tym się interesują, ich wiedza zawarta jest w temacie który znasz (opinie i komentarze), ale którego nie przeczytałeś. Dlatego proszę, najpierw zapoznaj się z tym co jest na forum, a pytania stawiaj później.
  • User removed account  
  • Helpful post
    Level 31  
    Ostatnio wymieniałem i mocno się zdziwiłem, siedmiowatowy led świeci sporo jaśniej od halogena 50W, na diodach 2835 - szczerze polecam.
  • Moderator of the Technical section
    dominik.jeske wrote:
    Nie chce mi się dłużej tracić czasu na to forum – najpierw usuwasz mi post bo jest nie na temat potem mnie kierujesz z tym samym tematem do tego samego wątku. Nie wiem skąd wnioskujesz że nie czytałem tematu skoro napisałem w oryginalnym wpisie że przeczytałem i na jego podstawie mam parę typów i proszę o opinie? Ja nie jestem złośliwy ale osoba która odpowiedziała jest – zamiast pomocy otrzymałem tendencyjną odpowiedź z wykrzyknikiem żebym sobie sam to sprawdził więc sama idea forum i pytania się o opinie mija się z celem. Możesz od razu usunąć mój wątek bo widzę, że nie znajdę tutaj normalnej ludzkiej pomocy tylko przepychanie się.

Prosisz o opinię czy o poradę handlową? Z opiniami możesz się zapoznać, napisałem to. I po drugie, skoro otrzymałeś radę, aby porozmawiać w hurtowni, to dlaczego negujesz złośliwie wiarygodność porad ludzi których ani nie znasz, ani nawet nie widziałeś?
    A forum jest od wymiany doświadczeń, natomiast Ty uważasz, że wszystko Ci się należy, bo Ty tak chcesz. Tyle że my się kryptoreklamą nie zajmujemy. Opinie o wyrobach mogłeś poznać, wybór zaś co kupić należy do Ciebie.

Temat zamykam.