Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

[Rozwiązano] Nokia Lumia 610 - Telefon Nokia z widnows phone jako monitoring mieszkania

Ksamilian 30 Lis 2015 09:20 1263 2
  • #1 30 Lis 2015 09:20
    Ksamilian
    Poziom 9  

Witam
    Posiadam telefon Nokia Lumia 610 na systemie MS Windows Phone.
    Czy jest możliwość zrobienia z tego telefonu kamery? Chodzi mi dokładnie o następujące rozwiązanie. Chciałbym wykorzystać w/w telefon jako kamera do monitoringu mieszkania, a w pracy za pomocą przeglądarki lub jakiego programu podglądać swoje mieszkanie. W mieszkaniu mam bezprzewodowy internet.
    Czy istnieje dobre (działające) oprogramowanie do telefonu, żeby wykorzystać go jako kamera do monitoringu i oczywiście odbiór na komputerze lub drugim telefonie?
    Nie chce kupować kamery, po prostu chcę wykorzystać nieużywany telefon. Czy jest to możliwe? Jeżeli tak to bardzo proszę o wskazówki jak to zrobić. Jaki program powinienem wgrać na telefon, żeby działał jako kamera z monitoringu. Odbiór w dowolnym miejscu za pomocą przeglądarki był by dla mnie najlepszym rozwiązaniem

0 2
  • #2 30 Lis 2015 09:33
    przem0x
    Użytkownik obserwowany

Moja odpowiedź brzmi nie. Jedyną możliwością jaka przychodzi mi do głowy jest zainstalowanie programu skype na telefonie i wykonywanie wideo-rozmów z Twoim komputerem. Na komputerze odbierałbyś obraz i nagrywał jednocześnie programem typu Action albo Fraps.

0
  • #3 20 Wrz 2018 12:04
    Ksamilian
    Poziom 9  

Porada jak wyżej jest jak najbardziej słuszna. Postanowiłem jednak kupić kamerę. Problem rozwiązany.

0