Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Windows 7 po chwili wskakuje w 256 kolorów

forix 30 Nov 2015 10:36 663 1
    forix
    Level 11  
    Witam. Mam problem z wyświetlaniem obrazu na PC, system startuje normalnie loguje się pokazuje poprawny pulpit po 3-4 sekundach gdy jeszcze się wgrywa obraz gaśnie i się zapala ale uciekają kolory wyświetla pulpit w 256 kolorach, trzeba ręcznie kolory ustawiać 32bit ale tego nie zapamiętuje przy kolejnym starcie. Tryb awaryjny wyświetla prawidłowo. Sprawdzałem na kilku monitorach, obecnie komputer na karcie zintegrowanej ale wrzuciłem zewnętrzną i ta sama sytuacja. Mam wrażenie że coś robi konflikt i gdy przy uruchamianiu wgrywa się coś do systemu ucieka w tryb małych kolorów. To nie mój komputer więc nie wiem czy coś było wgrywane, wcześniej taka sama sytuacja i reinstalacja systemu pomogła ale nie chcę się w to bawić. Czyściłem rejestry aktualizowałem sterowniki.
    Konfiguracja: Windows 7 SP1 64bit, Asus PSG41T-MLX, DDR3 4GB, Pentium D 3.0GHz
    Czy jest jakiś program który pokazuje w czasie rzeczywistym gdy wyświetla się pulpit co obecnie system wgrywa (biblioteki, sterowniki itp.) pamiętam swego czasu na Amidze coś takiego miałem i wiedziałem wstępnie gdzie pojawia się konflikt.