Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

nissan juke 1.5 dci - 95 błędów, odpala tylko z samostartu

30 Lis 2015 20:25 1842 7
  • Poziom 6  
    Witam wszystkich
    Nissan Juke po uderzeniu w przód nie chce normalnie odpalić,lista błędów jest troszkę dziwna i nie da się ani jednego wykasować,auto zostało zeskanowane fvdi abrites w wersji 6.0 i program na nissana jest 4.2,nie wiem czemu ani jeden błąd nie odpuszcza,auto zachowuje się jak by się zapowietrzało ale starczy tylko lekko psiknac w dolot i już chodzi,nie trzeba długo kręcić,dziwnie to wyglada,dołączam zdjęcia,może ktoś coś miał podobną sytuację lub będzie wiedział od czego zacząć
    Bardzo dziękuję za pomoc
    Darmowe szkolenie: Ethernet w przemyśle dziś i jutro. Zarejestruj się za darmo.
  • Poziom 43  
    Ten diagnoskop daj dzieciom do zabawy, jak wynalazł cewkę zapłonową w DCI to sprzęt na poziomie :D
    Podsumowując-komputer dzieciom a auto do warsztatu bo nie masz zielonego pojęcia (jak jaśki wystrzeliły to nie masz szans na samodzielne odpalenie)
  • Poziom 6  
    milejow napisał:
    Ten diagnoskop daj dzieciom do zabawy, jak wynalazł cewkę zapłonową w DCI to sprzęt na poziomie :D
    Podsumowując-komputer dzieciom a auto do warsztatu bo nie masz zielonego pojęcia (jak jaśki wystrzeliły to nie masz szans na samodzielne odpalenie)

To teraz przeczytaj pytanie i sam sobie odpowiedz co wniosłeś swoją odpowiedzią,jak ten program nadaje się dla dzieci to trzeba było się wypowiedzieć jak pytałem czym to odblokować.pozdrawiam
  • Poziom 43  
    Bartlomiej1982 napisał:
    jak pytałem czym to odblokować

Chyba sąsiadów bo ja tutaj takiego pytania nie widzę.
  • Poziom 6  
    [quote="milejow"]
    Bartlomiej1982 napisał:
    jak pytałem czym to odblokować

Chyba sąsiadów bo ja tutaj takiego pytania nie widzę.[/quote ]
    Jest to pierwszy przypadek z jakim się spotkałem że po wystrzale poduszek auto nie pali,podejrzewam że sytuacja będzie podobna jak w renówce bo silnik i osprzęt jest renault,sterownik od poduszek jest zreserowany i poduszki zgaszone,założyłem temat odnośnie programu diagnostycznego który to odblokuje,pytałem o maxidas ds708 i tego fvdi-dla dzieci i jakoś nic tam nie zamiesciłeś,nie chce wydawać kasę na consulta 3plus bo wolał bym coś co zrobi więcej niż renault i nissan,jeśli potrafisz określić czym to można zrobić to po prostu podpowiedz a jak nie to popytaj sąsiadów,jeśli nie masz pojęcia o interpretacji pytań a w szczegulnisci na ich odpowiadanie to kup sobie "w pustyni i w puszczy" i zajmij się czytaniem a nie zaśmiecaniem forum zbytecznymi wątkami.
    Pozdrawiam
  • Poziom 31  
    A nie ma w nim tego "cudownego czerwonego guziczka" zderzeniowego.
  • Poziom 6  
    toku74 napisał:
    A nie ma w nim tego "cudownego czerwonego guziczka" zderzeniowego.

Przeszukalismy cała elektryke,ponoć historia jest taka sama jak w renault tych nowszych,w starych Megane były wyłączniki uderzeniowe w nowych ta rolę spełnia ponoć ecu poduszek i trzeba to rozblokowac w renault clip a w nissan consult
  • Poziom 6  
    milejow napisał:

Diagnisko dobry,auto już pali,trzeba było tylko na spokojnie je posprawdzac
    Dobrze że nie posłuchałem i zostawiłem ten diagnoskop
    Pozdrawiam