Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Nie mogę uruchomić paru programów oraz wejść w na parę stron

Maletro 30 Lis 2015 22:24 507 2
 • #1 30 Lis 2015 22:24
  Maletro
  Poziom 2  

  Witam wszystkich mam problem z komputerem od kiedy został zresetowany. Po ponownym załadowaniu windowsa kiedy chcę uruchomić np. grę wyskakuje mi ,,Cannot load library SpeedTreeRT.dll" , a kiedy chcę wejść na FaceBook-a adres zmienia się na ,,web.facebook.pl" i nie ładuje żadnych obrazków itd dodam że kiedy wchodzę na inne strony ciągle pyta mnie o certyfikaty i czy się zgadzam na wejście w tą stronę. Przeskanowałem system programem ,,Malwarbytes Anti-Malware" ale zero wirusa i teraz nie wiem czy to wina jakiegoś wirusa czy też może coś się poprzestawiało przez to zresetowanie PC. Proszę o pomoc chociażby w odpaleniu tej gry


  Ps. Mam Windows xp pro dodatek sp3

  0 2
 • Pomocny post
  #2 30 Lis 2015 22:27
  cyberdelia
  Poziom 22  

  A datę masz poprawną? sprawdź. Jeśli chodzi o gry to pewnie brakuje bibliotek, niech zgadnę chciałeś odpalić metina ? ;-)

  0
 • #3 30 Lis 2015 22:36
  Maletro
  Poziom 2  

  tak Metina hehe ale od czasu zresetowania kompa przyciskiem na przednim panelu komputera wyskakuje mi ten błąd pomóżcie z tymi bibliotekami itd ;/ . Data jest aktualna

  Dodano po 3 [minuty]:

  cyberdela jesteś mistrz jednak miałem rok 2009 przestawiony :D teraz jeszcze tylko problem z tą grą został do rozwiązania proszę o pomoc :)

  Dodano po 2 [minuty]:

  Gra też poszła po zmianie daty naprawdę dziękuję ci za pomoc postawił bym ci piwo ale nie wiem gdzie mieszkasz :D dobra mordeczka z ciebie. Pozdrawiam :)

  Dodano po 1 [minuty]:

  Temat do zamknięcia

  0