Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

I co z simlock-iem w Siemens c62 v.26?

alripper 12 Jun 2005 11:00 879 3
    alripper
    Level 11  
    Witajcie kochani! Mam pytanko?! Co z softem do zciągania sima z tego padła w wersji 26??? Ma ktoś przetestowane solucje? Przy pomocy Flash Programmer'a udało mi się wgrać wersję 26 z językiem polskim, ale niestety "smok" nadal pozostał, a przy pomocy cf62_patch.exe niestety nic się nie dzieje, obniżałem nawet napięcie do 8V na kablu, i telefonu dalej nie widzi?! A co do flashowania, to powiem że jest proste, nawet z uwalonego przez serwis telefonu dało mi się dźwignąć go, mimo że nie dawał oznak życia. Acha i dodam tylko że telefon flashowałem tą samą wersją softu która w nim była, czyli 26 i uruchamia się. Ale ten komunikat przy włączanym aparacie: Kontrola samolotu, i dalej nic?! SimLock dalej siedzi! No i co? Ma ktoś wypróbowaną metodę na Sima??? Z góry dziękuję!
    kameleon5
    Level 21  
    Tak mam Clip do C62 robi ten śmieciowaty telefon bez problemu za free nie spotakałem się z niczym do v.26
    alripper
    Level 11  
    No i "nwonknu", zerknąłem na podany przez Ciebie link i ...... nic?! Mało zrozumiałe solucje, jakieś posty, ale tak praktycznie to nic ciekawego co można by zastosować do c62 ?!?! Może jest w polsce ktoś z serwisantów kto ma sprawdzoną metodę??? Ale coś mi się wydaje, że nawet jeśli jest to i tak jej nie poda??? ;) ;) ;) A może jednak????

Dodano po 1 [godziny] 36 [minuty]:

A może ktoś ma solucje na temat obniżania wersji softu do v16 ??? Podobno wtedy można ściągnąć loggerem sima z tej "przebrzydłej" hybrydy?!?! A swoją drogą takie coś produkować, to już przesada i dyshonor dla Siemensa! Prawda?