Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Bieżnia Kettler Marathon, Zatrzymująca się taśma

pawel384 01 Gru 2015 19:10 759 2
  • #1 01 Gru 2015 19:10
    pawel384
    Poziom 10  

Witam
    Mam problem, z bieżnią Kettler Marathon. Sprawa wygląda tak, że po wybraniu programu taśma startuje, ale od razu idzie na maxa (niezależnie jaką prędkość wybiorę, od razu przyjmuje maksymalne obroty) i wyłącza się po 2 sekundach.
    Ktoś wie co może być tego przyczyną? Podejrzewałem czujnik optyczny przy silniku, jednak wydaje się być sprawny.

Co jeszcze może być przyczyną? Ktoś spotkał się z takim problemem? Dzwoniłem do serwisu, ale nie chcą nic podpowiedzieć.
    Bardzo proszę o porady.

0 2
  • #2 28 Sty 2016 23:08
    aro271
    Poziom 9  

pawel384 napisał:
    Witam
    Mam problem, z bieżnią Kettler Marathon. Sprawa wygląda tak, że po wybraniu programu taśma startuje, ale od razu idzie na maxa (niezależnie jaką prędkość wybiorę, od razu przyjmuje maksymalne obroty) i wyłącza się po 2 sekundach.
    Ktoś wie co może być tego przyczyną? Podejrzewałem czujnik optyczny przy silniku, jednak wydaje się być sprawny.

Co jeszcze może być przyczyną? Ktoś spotkał się z takim problemem? Dzwoniłem do serwisu, ale nie chcą nic podpowiedzieć.
    Bardzo proszę o porady.

uszkodzony czujnik predkości obrotu znajdujący sie na silniku to pierwsza sprawa
    a czy pokazuje jakiś komunikat błedu na wyświetlaczu ??
    jeśli tak to jaki ??

0
  • #3 22 Lut 2016 22:52
    bestler
    Admin DIY, Automatyka

Może być również uszkodzony moduł elektroniki do którego wchodzi przewód czujnika.

0