Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Program do ściągania MP3 -

DJ Evolution 01 Dec 2015 21:35 1239 12
    DJ Evolution
    Level 10  
    Witam , ostatnio mam niewielki problem. Dotychczas do pobierania muzyki z Youtube używałem Free Youtube to MP3 Converter ale jakieś rok temu wyszła aktualizacja i nie mogę pobierać audio w wysokiej rozdzielczości 320kb/s i wyżej.
    Znacie jakieś dobre programy które mogłyby pobierać audio w jakości większej niż 128kb/s. Jeżelibyście mogli to podajcie linki, tylko jakiś przystępnych programów darmowych bo od pobierania tych programów już mam cały komputer zainfekowany.

W aplikacji Free Youtube to MP3 Converter jest tylko opcja MP3 128kb oraz 720p MKV próbuje coś zmieniać w ustawieniach ale tylko te dwie opcje działają
    igor1516
    Level 23  
    YTD Video downloader
    Lataayoutube
    Pobierasz wideo a potem konwertujesz do audio, w YTD jest taka opcja.
    DJ Evolution
    Level 10  
    No tak ale YTD posiada taką opcję w wersji premium i pobierając 20 wideo posiadające po 100-200 Mb to trochę zejdzie plus konwert.

Lataayoutube nie znam ,ale widzę że to jest strona a chciałbym coś bezpośrednio z przejrzystym menu
    nece616
    Level 26  
    Youtube song downolader. Wymagana rejestracja adresem email.
    igor1516
    Level 23  
    Ale za to dobra strona i zawsze dziala. Minus taki ze tez trzeba konwertowac. Ja mam YTD basic i konwertuje bez problemu.
    DJ Evolution
    Level 10  
    Wyszukiwarkamp3.yt fajna stronka. Youtube song downolader ma ustawienie 320kb/s bo miałem zainstalowane to i nic takiego nie zauważyłem, pobrałem wraz z tym pare niepożądanych programów i tyle?

Dodano po 10 [minuty]:

W YTD nie jest tak że wideo jest HD a audio się konwertuje do 64kb/s dla zaoszczędzenia miejsca?
    Jak ktoś by znał jeszcze jakieś programy to bym był wdzięczny.
  • Helpful post
    jac w-ch
    Level 19  
    Przeglądarka internetowa Torch Browser ma taką możliwość. Posiada ikonkę na którą klikasz i ściąga pliki audio i video z YT . Pliki video mp4 a audio AAC. A sama przeglądarka to nic innego jak chrome.
  • Helpful post
    jac w-ch
    Level 19  
    Odrazu jest na górnym pasku ,"download media" nie trzeba nic dodatkowego sciagac
    DJ Evolution
    Level 10  
    Dzięki za pomoc , przeglądarka to chyba najwygodniejsza i najlepsza rzecz do ogarnięcia. Jeszcze jakbyś dał rade mi powiedzieć czy da sie gdzieś w ustawieniach ustawić żeby samo audio pobierało? I powiedzieć ile maks kbps jest w AAC i czy da sie to gdzieś w ustawieniach zmienić czy nie. AAC w 128 powinno starczyć ale wiadomo ,im więcej tym lepiej.

Dzięki ;)