Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Brama garażowa dodatkowy pilot BFT MITTO

władek115 02 Dec 2015 08:08 3345 7
    władek115
    Level 10  
    Witam szanownych użytkowników forum!
    Jestem świeżuteńki na tym forum, wiec jak coś , to prosze o zwrócenie uwagi i dziekuje z wyrozumiałość.
    Moja sprawa wygląda następująco. Zamieszkalem w pewnym domu z bramą garażową na pilota, i tu jest problem właśnie, bo tylko jednego pilota. Nie mialem nigdy żadnej wcześniej stycznosci z takimi bajerami.
    Pilot MITTO dwa przyciski , centralka (bo chyba tak się to nazywa) BFT , postaram sie wkleićzdj. Chodzi mi o to , jakiego dobrać dodatkowgo pilota i jak go później zaprogramować? (Dodam, że owszem jest sporo info na ten temat choćby na tym forum, ale nie z taka konfiguracja ssprzętową jak u mnie) Brama garażowa dodatkowy pilot BFT MITTO
    Brama garażowa dodatkowy pilot BFT MITTO
    Z góry dziękuję za wszelką pomoc i pozdrawiam!
  • Helpful post
    User removed account
    User removed account  
  • Helpful post
    User removed account
    User removed account  
    władek115
    Level 10  
    Dziekuję serdecznie! W takim razie zamawiam i działam z tematem. Mam nadzieję, że mi to odpali:)
    władek115
    Level 10  
    A orientuje się ktoś może, co może być przyczyną słabego działania (słaby zasięg) powyższego zestawu? Żeby otworzyć ramę z samochodu trzeba wręcz zderzakiem do bramy garażowej dojechać, żeby zadziałało i często za którymś wciśnięciem przycisku:/
    Podobno, od kiedy na niedalekim wzniesieniu (w linii prostej kilkaset metrów) postawili maszt komórkowy to od wtedy się zasięg działania pilotów popsuł (ja od niedawna użytkuję ten zestaw i nie mam porównania). Wymiana baterii w pilotach nie przyniosła poprawy..
    Marek J.
    Moderator of Property Security
    Jeżeli u sąsiadów zasięg też jest słaby to coś "sieje"...
    A w odbiorniku masz kawałek (kilkunastocentymetrowy) drucika? To wymień na antenę zewnętrzną 433 MHz z przewodem koncentrycznym 50ohm i wystaw na zewnątrz bramy.
    Powinno się polepszyć.
    User removed account
    User removed account