Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Brama garażowa dodatkowy pilot BFT MITTO

02 Gru 2015 08:08 2673 7
  • Poziom 9  
    Witam szanownych użytkowników forum!
    Jestem świeżuteńki na tym forum, wiec jak coś , to prosze o zwrócenie uwagi i dziekuje z wyrozumiałość.
    Moja sprawa wygląda następująco. Zamieszkalem w pewnym domu z bramą garażową na pilota, i tu jest problem właśnie, bo tylko jednego pilota. Nie mialem nigdy żadnej wcześniej stycznosci z takimi bajerami.
    Pilot MITTO dwa przyciski , centralka (bo chyba tak się to nazywa) BFT , postaram sie wkleićzdj. Chodzi mi o to , jakiego dobrać dodatkowgo pilota i jak go później zaprogramować? (Dodam, że owszem jest sporo info na ten temat choćby na tym forum, ale nie z taka konfiguracja ssprzętową jak u mnie) Brama garażowa dodatkowy pilot BFT MITTO
    Brama garażowa dodatkowy pilot BFT MITTO
    Z góry dziękuję za wszelką pomoc i pozdrawiam!
  • Pomocny post
    Użytkownik usunął konto  
  • Pomocny post
    Użytkownik usunął konto  
  • Poziom 9  
    Dziekuję serdecznie! W takim razie zamawiam i działam z tematem. Mam nadzieję, że mi to odpali:)
  • Poziom 9  
    A orientuje się ktoś może, co może być przyczyną słabego działania (słaby zasięg) powyższego zestawu? Żeby otworzyć ramę z samochodu trzeba wręcz zderzakiem do bramy garażowej dojechać, żeby zadziałało i często za którymś wciśnięciem przycisku:/
    Podobno, od kiedy na niedalekim wzniesieniu (w linii prostej kilkaset metrów) postawili maszt komórkowy to od wtedy się zasięg działania pilotów popsuł (ja od niedawna użytkuję ten zestaw i nie mam porównania). Wymiana baterii w pilotach nie przyniosła poprawy..
  • Moderator Zabezpieczenia Stacjonarne
    Jeżeli u sąsiadów zasięg też jest słaby to coś "sieje"...
    A w odbiorniku masz kawałek (kilkunastocentymetrowy) drucika? To wymień na antenę zewnętrzną 433 MHz z przewodem koncentrycznym 50ohm i wystaw na zewnątrz bramy.
    Powinno się polepszyć.
  • Użytkownik usunął konto