Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Panasonic TX40C320E - smart tv brak mozliwosci instalowania/usuwania aplikacji

adrian.kre 02 Gru 2015 14:35 7116 6
 • Poziom 2  
  Witam,
  Jak w temacie, tv mam od 2 dni i brak jest jakiejkolwiek opcji wejścia do sklepu z apkami czy odinstalowania preinstalowanych.
  Probowałem aktualizacji bo ostatnia z sierpnia 2015 ale pokazuje błąd kontaktu z serwerem, brak jest w sieci jakichkolwiek informacji na ten temat.
  Proszę o pomoc
 • Poziom 19  
  Na pilocie jest przycisk App. Po kliknięciu tego przycisku pokazują się wszystkie aplikacje zainstalowane na telewizorze. W prawym górnym rogu jest przycisk jak dobrze pamiętam"opcje" i po kliknięciu tego juz powinien Pan zauważyć przycisk odinstaluj aplikacje. Oczywiście niektórych się nie da usunąć
 • Poziom 2  
  Jest przycisk od smart tv widać aplikacje, opcję są pod przyciskiem "1" ale tam brak śladu po pociągu instalacji/deinstalacji. Powinna być też opcja wejścia w sklep z aplikacjami a go nie ma... Jest youtube, tunein, accuweather i parę innych. Nie chce mi sie wierzyć że tutaj zastosowali okrojona wersję smart tv bez możliwości edycji...
 • Poziom 19  
  A gdzie kolega kupił telewizor ? W Media Ekspert ?

  ja kupowałem teraz (dokładnie 27.11) w media ekspert Panasonic Viera 50cali, zapomniałem modelu, ale tam wszystko działa, da się odinstalować aplikacje, da się też wejść w sklep i nie ma żadnych problemów. może kolega wysłać zdjęcie ?
 • Poziom 2  
  TV kupiony w EURO RTV...
  poniżej zdjęcia Smart TV i opcje wersji oprogramowania, niestety brak możliwości aktualizacji przez WiFi a nie mam kabla żeby podłączyć.

  Jutro planuje podjechać do sklepu i podpytać, sprawdzić jak inne TV na wystawie mają z tym Smart Tv, jeśli sie okaże ze w tym egzemplarzu jest to zablokowane to bede chciał aby mi wymienili na nowy. BTW chyba nie zrobia problemu jak sprzęt 2 dni temu kupiony?
  Panasonic TX40C320E - smart tv brak mozliwosci instalowania/usuwania aplikacji Panasonic TX40C320E - smart tv brak mozliwosci instalowania/usuwania aplikacji Panasonic TX40C320E - smart tv brak mozliwosci instalowania/usuwania aplikacji Panasonic TX40C320E - smart tv brak mozliwosci instalowania/usuwania aplikacji Panasonic TX40C320E - smart tv brak mozliwosci instalowania/usuwania aplikacji Panasonic TX40C320E - smart tv brak mozliwosci instalowania/usuwania aplikacji Panasonic TX40C320E - smart tv brak mozliwosci instalowania/usuwania aplikacji
 • Poziom 2  
  Witam. Udało sie rozwiązać problem? Gdyż mam to samo w swoim TV Panasonic i nie wiem co z ty zrobic.