Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Panasonic TX40C320E - smart tv brak mozliwosci instalowania/usuwania aplikacji

adrian.kre 02 Dec 2015 14:35 12105 8
    adrian.kre
    Level 2  
    Witam,
    Jak w temacie, tv mam od 2 dni i brak jest jakiejkolwiek opcji wejścia do sklepu z apkami czy odinstalowania preinstalowanych.
    Probowałem aktualizacji bo ostatnia z sierpnia 2015 ale pokazuje błąd kontaktu z serwerem, brak jest w sieci jakichkolwiek informacji na ten temat.
    Proszę o pomoc
    Kubatronik
    Level 19  
    Na pilocie jest przycisk App. Po kliknięciu tego przycisku pokazują się wszystkie aplikacje zainstalowane na telewizorze. W prawym górnym rogu jest przycisk jak dobrze pamiętam"opcje" i po kliknięciu tego juz powinien Pan zauważyć przycisk odinstaluj aplikacje. Oczywiście niektórych się nie da usunąć
    adrian.kre
    Level 2  
    Jest przycisk od smart tv widać aplikacje, opcję są pod przyciskiem "1" ale tam brak śladu po pociągu instalacji/deinstalacji. Powinna być też opcja wejścia w sklep z aplikacjami a go nie ma... Jest youtube, tunein, accuweather i parę innych. Nie chce mi sie wierzyć że tutaj zastosowali okrojona wersję smart tv bez możliwości edycji...
    Kubatronik
    Level 19  
    A gdzie kolega kupił telewizor ? W Media Ekspert ?

ja kupowałem teraz (dokładnie 27.11) w media ekspert Panasonic Viera 50cali, zapomniałem modelu, ale tam wszystko działa, da się odinstalować aplikacje, da się też wejść w sklep i nie ma żadnych problemów. może kolega wysłać zdjęcie ?
    adrian.kre
    Level 2  
    TV kupiony w EURO RTV...
    poniżej zdjęcia Smart TV i opcje wersji oprogramowania, niestety brak możliwości aktualizacji przez WiFi a nie mam kabla żeby podłączyć.

Jutro planuje podjechać do sklepu i podpytać, sprawdzić jak inne TV na wystawie mają z tym Smart Tv, jeśli sie okaże ze w tym egzemplarzu jest to zablokowane to bede chciał aby mi wymienili na nowy. BTW chyba nie zrobia problemu jak sprzęt 2 dni temu kupiony?
    Panasonic TX40C320E - smart tv brak mozliwosci instalowania/usuwania aplikacji Panasonic TX40C320E - smart tv brak mozliwosci instalowania/usuwania aplikacji Panasonic TX40C320E - smart tv brak mozliwosci instalowania/usuwania aplikacji Panasonic TX40C320E - smart tv brak mozliwosci instalowania/usuwania aplikacji Panasonic TX40C320E - smart tv brak mozliwosci instalowania/usuwania aplikacji Panasonic TX40C320E - smart tv brak mozliwosci instalowania/usuwania aplikacji Panasonic TX40C320E - smart tv brak mozliwosci instalowania/usuwania aplikacji
    diabliczka89
    Level 2  
    Witam. Udało sie rozwiązać problem? Gdyż mam to samo w swoim TV Panasonic i nie wiem co z ty zrobic.
    lucki908
    Level 1  
    Ja tez mam problem z tym tv brak dostepu do aplikacji. Czy ktos juz to ogarnął.
    przemyslawpodczerwin
    Level 1  
    Nie mam żadnych aplikacji na panasonic 3d smart tv