Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Doładowania elektroniczne na numer telefonu

romicom 02 Gru 2015 17:58 801 11
  • #1 02 Gru 2015 17:58
    romicom
    Poziom 13  

Witam
    Mam zapytanie. Od 10 lat korzystam z usług bluepaya, ale od pół roku sa z nimi problemy, a ostatni miesiąc to już katastrofa. W zwiazku z tym czy ktos korzysta z usług innej firmy, u której też można doładować na numer telefonu jak i pobrać kod doładowania.
    Będę bardzo wdzięczny za pomoc

0 11
  • MagBoss
  • #3 02 Gru 2015 21:01
    romicom
    Poziom 13  

Dalsza odsprzedaz, prowadze serwis gsm

0
  • #4 03 Gru 2015 09:11
    tino2003
    Admin grupy GSM

Pytaj w Euronet lub w Kar-Tel w pierwszym miałem kilka lat i nie było z nimi problemu tylko marże bardzo kiepskie co do drugiej firmy to marże na poziomie 4% i brak sprzedaży minimalnej, ale za to opłata za terminal 38zł.
    W dzisiejszych czasach doładowania trzeba traktować jako reklamę która przyciągnie klienta i kupi on coś innego. ;)

0
  • #5 03 Gru 2015 09:35
    Atreyu Makiavel
    Poziom 34  

tino2003 napisał:
    W dzisiejszych czasach doładowania trzeba traktować jako reklamę która przyciągnie klienta i kupi on coś innego. ;)

W dzisiejszych czasach to ja wysyłam darmowego smsa do banku z kwotą doładowania i w ciągu kilku minut jest doładowane, bez dodatkowych opłat. Lub loguję się do banku z telefonu lub komputera i to samo. Każdy Kowalski czy Nowak już to ma, więc pokusiłbym się o stwierdzenie, że w dzisiejszych czasach doładowania to przeżytek.

0
  • #7 03 Gru 2015 09:49
    romicom
    Poziom 13  

ja sporo wiecej, i mam 5 % prowizji wiec cos tam wychodzi jeszcze, ale teraz przez te problemy w zeszłym miesiacu stracilem prawie 3tys, dlatego szukam czegos noweg, a co do doładowan przez bank, niestety strasze osoby sobie z tym nie radzą i dlatego duzo ludzi doładowuje u mnie,
    dlatego szukam alternatywy dla blupaya

0
  • #8 03 Gru 2015 11:48
    blahfff
    Poziom 30  

@Atreyu Makiavel, w dzisiejszych czasach mamy sporo "emerytow" badz niekumatych, ktorzy zwyczajnie nie wiedza jak samemu doladowac i przychodza do punktu zeby zrobic to za nich bo tak im wygodniej.

@romicom, z ciekawosci, co to za problemy, ktore miales bo sami korzystamy z bluepaya tez juz z 6-7 lat i wiekszych problemow nie ma. Fakt, ich terminale sa irytujace, powolne i maja (przynajmniej te 2 z ktorych korzystalem) tendencje do wieszania sie, a doladowanie przez strone korzysta z javy i tez wymaga chwili, zeby ruszylo, ale jednak oferte na doladowania w sensie obslugiwanych sieci maja chyba najszersza, prowizje wszedzie takie same a calosc jakos dziala.

Mamy osobno terminal do platnosci karta Polcardu z opcja doladowan i generalnie tez kiepsko wypadaja. Prowizje podobne, ilosc obslugiwanych sieci i polowe mniejsza w tym brak nieco mniej popularnych, ale o ktore ludzie pytaja typu Lyca. Do tego inne nominaly, ktore nie kazdemu pasuja i mozliwosc doladowania dowolnej kwoty bodajze tylko dla jednej sieci. Do tego zupelny brak doladowan online. Pierwotny plan byl wlasnie taki, zeby pozbyc sie bluepaya i korzystac tylko z polcardu. Ostatecznie po 2 miesiacach olalismy doladowania z Polcardu i wrocilismy do Bluepaya przez www pomijajac oplate za terminal.

0
  • #9 03 Gru 2015 14:22
    Atreyu Makiavel
    Poziom 34  

Chcecie mi powiedzieć, że ilość doładowań z czasem wam nie maleje?

0
  • #10 03 Gru 2015 16:24
    blahfff
    Poziom 30  

U mnie maleje, ale wciaz lepiej je miec i jak ktos chce to doladowac niz nie miec i w razie pytania odsylac gdzie indziej. W skali miesiaca wychodzi 800-1500-1600zl w zaleznosci od pory roku (latem wiecej ze wzgledu na turystow). Zarobek z tego zaden, ale to sie na przestrzeni lat praktycznie nie zmienilo.

0
  • #12 03 Gru 2015 21:05
    blahfff
    Poziom 30  

U nas, odkad mamy bluepaya czyli z 6-7 lat nie pamietam prowizji wyzszych niz 6%. Pozniej potrafily stopniowo spadac do 4% i po upomnieniu sie potrafili przywrocic 5%. Wczesniej u nas tylko zdrapki i tu faktycznie 10% mi w pamieci swita.

PS. Tasme do drukarki swego czasu przedstawicieiele Playa lubili rozdawac. Wciaz mam zapasy ;-)

0