Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Canon Pixma G - nareszcie oryginalny tusz Canon w butelkach

02 Gru 2015 18:48 6381 3
  • Pomocny post
    #1 02 Gru 2015 18:48
    1903379
    Użytkownik usunął konto  
  • Pomocny post
    #2 13 Lut 2016 18:48
    756466
    Użytkownik usunął konto  
  • #3 06 Maj 2016 18:14
    krzychu22t
    Poziom 13  

Chciałbym się dowiedzieć czy ktoś z forumowiczów już korzysta z tuszy GI-490 w innych Pixmach niż G, jak wyglądają pierwsze doświadczenia? Na zagranicznym forum znalazłem coś takiego:
    Link
    Ja osobiście zdecyduję się wykorzystać tylko czarny pigment z tego zestawu, a reszta kolorów to chyba będzie Sudhaus, głównie ze względu na brak czarnego barwnikowego, dla mojej MG6650, którą nabyłem ostatnio. Czekam teraz na przesyłkę z Chin z "wiecznymi" pojemnikami, mam nadzieje że zdążą dojść zanim wykorzystam oryginalne setupy Canona.

0
  • #4 01 Mar 2017 20:51
    Casper27
    Poziom 2  

Może moje doświadczenia komuś pomogą.
    Miałem problem z drukarką MG5150. Problem pojawiał się w postaci albo w przerywaniu drukowania kolorów braku i nierównym druku koloru czarnego. Problem pojawił się przy stosowaniu zamienników Black Point oraz Active Jet (nie do przejścia). Początkowo myślałem, że to sprawa zatkanych dysz. Cuda wyprawiałem, żeby je wyczyścić i udrożnić. W pewnym momencie coś mnie tknęło i przelałem magente do starego zbiornika Active Jet. O dziwo zadziałało. Myślę, że to był problem z gąbką od wkładu z atramentem. Podobna sytuacja była z kolorem czarnym pigmentowym lecz w tym przypadku drukarka drukowała go brzydko chaotycznie i z "ubytkami" Będąc w sumie w obojętnej sytuacji - myślałem już o odstawieniu drukarki na emeryture postanowiłem, że wleje jakiś tusz i zobacze co się będzie działo. Kupiłem tusz Gl-490 (Black) i wlałem go do zużytego oryginalnego wkładu 525. O dziwo działa jak na razie. Czarny drukuje perfekcyjnie. Pomyślałem oryginalny tani tusz canona spróbuje i jak narazie się udało. Pozdrawiam

0