Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Mechaniczny upgrade modelu Maverick Strada XB Evo

02 Gru 2015 19:03 2352 3
  • Poziom 8  
    Witam mam samochód Maverick Strada XB Evo w wersji brushed (silnik szczotkowy)
    Mam zamiar zrobić maly upgrade tylko że nie wiem jakie części? Może ktoś mi poleci?
    PS: Nie mówię tu o upgrade silnika i elektroniki tylko mechaniki czyli amortyzatory zawieszenie itp.
  • Pomocny post
    Poziom 41  
    W tej wersji nie potrzeba nic robić i zmieniać, jeśli już to możesz założyć wahacze od MT przeguby półosie, uzyskasz większą szerokość rozstawu kół.
    Zmiana amortyzatorów od MT tylko 4 szt. większy skok zawieszenia. Na 8 amortyzatorach autko ma za twarde zawieszenie.
    Zmienić koła z oponami na większe, w tym przypadku układ napędowy szczotkowy stracisz na mocy, przyśpieszeniach.
    Pozostała by blokada tylnego dyferencjału przy silniku szczotkowym nie polecam.
    Stylistycznie zmienione karoserie Strada XT i SC.

Mechaniczny upgrade modelu Maverick Strada XB Evo Mechaniczny upgrade modelu Maverick Strada XB Evo

Polecam jeśli dłużej zamierzasz jeździć szczotkowym zainstalować wentylatory na regulatorze i silniku.
    Jaki masz regulator oznaczenie lub zdjęcie.
  • Poziom 8  
    Spoko o wentylatorze to już myślałem. A co sądzisz o duralowych (aluminiowych) zwrotnicach. Czy można je gdzieś dokupić?
  • Poziom 41  
    Za cenę aluminium masz kilkanaście nowych wahaczy z tworzywa, jeśli już to tylko zwrotnice tylne i przednie.
    Przy uderzeniu nie uszkodzisz aluminiowych wahaczy ale wyrwiesz część mocowania podłogi, nie polecam aluminiowych wahaczy.

Szukaj tu czasem trafiają się promocje zniżki

http://www.ebay.com/itm/HSP-RC-1-10-Car-02013...482922?hash=item3a9a478a6a:g:PTcAAOSwU9xUUGap

Wentylator ślizgowy 30X10 5v 7000rpm 2 przewody (5663853940)

Mechaniczny upgrade modelu Maverick Strada XB Evo Mechaniczny upgrade modelu Maverick Strada XB Evo Mechaniczny upgrade modelu Maverick Strada XB Evo

http://www.ebay.pl/sch/i.html?_from=R40&_trks...13&_nkw=HSP+1%2F10+02013+02014+02015&_sacat=0