Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Złącze aux-in - Czy mozna cos takiego kupić

kumanprx 03 Gru 2015 18:20 588 4
  • #1 03 Gru 2015 18:20
    kumanprx
    Poziom 2  

witam,
    ostatnio w aucie (renault clio) zamontowalem kabelek aux do seryjnego radia. Zrobilem to na zasadzie kabla ktory idzie od radia i odrazu wychodzi na zywca kabel spod plastiku przy hamulcu recznym do ktorego moge podlaczyc np telefon. Moje pytanie to czy mozna gdzies kupic uniwersalne dniazdo aux-in tak aby wkomponowac je w plastik w aucie np gdzies pod nawiewem. Z tego co szukalem znalazlem wylacznie te dedykowane do konkretnych modeli samochodow i bylby raczej problem z montazem. Jakies pomysly?

0 4
  • #3 03 Gru 2015 18:35
    kumanprx
    Poziom 2  

ok super to czesciowo rozwiazuje moj problem. Jednak nie do konca bym wiedział jak podlaczyc kabelki od tej przeciwnej strony. Czy moze jest takie dniazdo w ktorym "od tylu" panelu podlaczam jacka a z przeciwnej strony mam gniazdo w aucie?

0
  • Pomocny post
    #4 03 Gru 2015 18:46
    stachu_22
    Poziom 16  

Podłączysz bez problemu. To są 3 przewody. Wpisz sobie w googlach mini jack 3.5 opis pinow i będziesz wszystko wiedział. Taki wynalazek jak opisałeś raczej nie będzie dostępny jako gotowy. Jak będzie dobierać gniazdo to takie aby miało gwint i nakrętke od gory

0
  • #5 03 Gru 2015 19:06
    kumanprx
    Poziom 2  

ok dzieki bede dzialal moze uda mi sie znalezc gniazdo bardziej "samochodowe" okalane czarnym plastikiem musze troche poszukac, bo to co wyslales wyglada jak zywcem wyciagniete z kolumny przemysłowej ;)

0