Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Nie umiem otworzyć strony www w sieci wirtualnej vpn w winxp?

03 Gru 2015 19:14 918 8
 • Poziom 10  
  Zainstaluj Operę, oraz dodatek CyberGhostVPN, może i to tylko dodatek ale zachowujesz pełną anonimowosć przeglądając strony, co przekłada się na brak nasłuchiwania.
 • Poziom 14  
  A ponoć te darmowe programy typu CyberGhost ,Tor i darmowe vpn to nic nie dawają .I zainstalowałem operę i ten dodatek i czy jeszcze coś zainstalować oprócz tego do skrzynki email i jakiegoś dodatku do ochrony przed wirusami,hakerami,phisingiem.I jaki jeszcze skuteczny dasrmowy vpn lub płatny.
 • Poziom 10  
  Do skrzynki zainstaluj jeszcze dodatek Ghostery, który chroni przed śledzikami tzn. nawet google analystic nie bedzie miało prawa cie sledzić.. Tor jest skuteczny, jeżeli potrafisz go używać. Cyberghost ukrywa twoją katywność więc haker nie ma raczej szans.. Płatny VPN jaki poleciłbym to https://www.goldenfrog.com/ . Jezeli masz więcej pytań, to pisz.


  I tak na szczerość. Nigdy anonimowy nie będziesz. FBI zamyka nawet strony z FreeNet i Tor ponieważ nie są zabezpieczone na wysokim poziomie.
 • Poziom 14  
  A w mozilli są jakieś skuteczne programy do skrzynki email i ukrycia swojej tożsamości przed policją oprócz zenmate vpn.A gdzie jest cennik na tej stronie https://www.goldenfrog.com/
 • Poziom 10  
  Jeżeli jesteś przestepczym smykiem, to przed policją nie uciekniesz jeżeli trochę nie zainwestujesz, nawet używając TOR'a. Osobiście do żadnej przeglądarki nie ma i nie bedzie dodatków "ucieknij przed policją".

  Jezeli chcesz mailować anonimowo, bez żadnych zapisów twojej aktywności polecam wypróbować :

  https://securemail.hidemyass.com

  oraz http://www.yopmail.com/pl/ .

  Pozdrawiam.
 • Poziom 14  
  A próbowałem utworzyć sieć vpn w win xp to się połączyłem i serwer odrzuca połączenia i tak tak samo w foxyproxy jest.
 • Poziom 14  
  A jakiś dodatek do opery przed wirusami i nie tylko?
 • Poziom 14  
  I nie dostałem odpowiedzi w sprawie tej sieci wirtualnej vpn?