logo elektroda
logo elektroda
X
logo elektroda
REKLAMA
REKLAMA
Adblock/uBlockOrigin/AdGuard mogą powodować znikanie niektórych postów z powodu nowej reguły.

[Zlecę] wzmaczniacz audio szerokopasmowy

jbpro 04 Gru 2015 09:39 1101 3
REKLAMA
  • #1 15209411
    jbpro
    Poziom 11  
    WITAM
    Zlece wykonanie i ewentualne uruchomienie, zaprojektowanie wzmacniacza audio szerokopasmowego o mocy minimum 200 W przy rezystancji 4 Ω pasmo przenoszenie nie mniejsze jak 2 Hz - 200 kHz niski poziom charmonicznych, duzym stosunek sygnał szum powyzej 100 db.


    Układ bedzie składał sie tylko z jednego kanału, musi posiadac skuteczny układ zabezpieczeń przeciwzwarciowe, przeciazeniowe.

    Wysokość budżetu to max 3 tys złotych.
    Umowa zlecenie

    kontakt telefoniczny lub email
    email: jerzy.tesla(_at_)gmail.com
    Tel. 690 032 000
    Kontaktuj się z ogłoszeniodawcą poprzez Prywatną Wiadomość (ikonka PW).
  • REKLAMA
  • #2 15209459
    jbpro
    Poziom 11  
    200 KHZ to nie pomyłka
  • REKLAMA
  • #3 15209841
    jarek_lnx
    Poziom 43  
    Wiele, jeśli nie większość porządnych wzmaczniaczy audio dociągnie 200kHz, dlatego że muszą mieć odpowiedni zapas wzmocnienia pętli przy 20kHz, tylko taki "wyżyłowany" wzmacniacz nie będzie miał małych zniekształceń przy 200kHz, także uważaj na potencjalnych wykonawców którzy zapewnią małe THD przy 1kHz i pasmo do 200kHz (przy nieokreślonych parametrach dla tej częstotliwości).
  • #4 15210729
    jbpro
    Poziom 11  
    Jestem w posiadaniu schematu wzmaczniacza o podobnych parametrach wiec jesli nie będzie wyjścia opre się o niego. Dziekuje za info
REKLAMA