Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Pralko-suszarka Indesit IWDE7125S - bęben nie rusza

madziulinka1 04 Gru 2015 12:57 660 2
  • #1 04 Gru 2015 12:57
    madziulinka1
    Poziom 2  

Witam serdecznie mam duże problemy z pralko-suszarką Indesit IWDE7125S. Jak nastawiam jakikolwiek program pralka się uruchamia, pobiera wodę ale bęben się nie kręci. Pralka robi cały cykl ale bez kręcenia bębnem i pranie nie jest wyprane. Na początku myślałam że pasek może spadł ale jest na swoim miejscu. Dziękuję za każdą odpowiedź.

0 2
  • #2 04 Gru 2015 13:46
    wojciech80
    Poziom 18  

madziulinka1 napisał:
    Witam serdecznie mam duże problemy z pralko suszarka indesit IWDE7125S. Jak nastawiam jakikolwiek program pralka sie uruchamia, pobiera wode ale beben sie nie kreci. Pralka robi caly cykl ale bez krecenia bebnem i pranie nie jest wyprane. Na poczatku myslalam ze pasek moze spadl ale jest na swoim miejscu. Dziekuje za kazda odpowiedz.

Witam,
    Ja bym sprawdził na krótko czyli ominął całą elektronikę i podłączył się do silnika jak kręci to mamy kolejną najważniejsze część zdiagnozowaną.
    Wiemy że motor jest sprawny więc trzeba by było szukać sterowania silnikiem (może tu być przyczyna).
    Jak nie potrafisz sprawdzić silnika to nie rob tego, lepiej wezwij fachowca.

A czy wyskakuje jakiś błąd.

0
  • #3 04 Gru 2015 17:51
    itam67
    Poziom 17  

Witam
    Przedzwoń omomierzem silnik, sprawdź szczotki (odkręć i zobacz czy nie są zużyte )
    Pozdrawiam

0