Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

przywracanie systemu Windows 8.1 do ustawień fabrycznych

04 Gru 2015 12:59 1164 4
  • Poziom 7  
    Witam mam mały problem otóż mam na komputerze Windows 8 zaktualizowany do 8.1 i chciałem przywrócić mu ustawienia fabryczne i tu zaczynają się pewne problemy. Komp posiada recovery suite i po jego odpaleniu wszystko ładnie pieknie ale po chwili wyskakuje komunikat:
    "Nie moża uruchomić X serwera (odpowiedzialnego za interfejs graficzny) Prawdopodobnie nie został on poprawnie skonfigurowany"

Idzie go jakoś skonfigurować? Albo znacie inne rozwiązanie tego problemu?
    system oryginalny oczywiście
  • Poziom 22  
    Instalator ma problem z uruchomieniem okienek, na pierwszy rzut oka uszkodzona partycja recovery lub konflikt.
  • Poziom 7  
    do tego że ma problem z okienkami też doszedłem :) jest tego jakieś rozwiązanie czy klapa?
  • Poziom 22  
    Trudno powiedzieć cokolwiek, za mało napisałeś, musisz podać chociaż model laptopa, daj jakieś fotki z tym błędem. Odpalasz to recovery z pod działającego systemu? bo jeśli tak to może tak być, musisz włączyć recovery jeszcze przed systemem, używając klawisza skrótu na klawiaturze albo specjalnego guzika z boku obudowy, cokolwiek tylko napisz jaki to komputer, bo nadal nie wiem czy to laptop czy komp PC nawet;-)
  • Poziom 12  
    Jakbyś miał instalkę Win 8 to masz tam napraw komputer i "odśwież dane" czy coś takiego..
    Ta opcja przywraca do stanu fabrycznego Win 8... Nie jest to jednak rozwiązanie tak wygodne jak recovery, będziesz zmuszony instalować wszystkie sterowniki ze strony producenta komputera.