Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

junkers gazowy neckar n19e-zwiększam pokrętłem cisnienie wody i gasnie gaz

malina760808 04 Dec 2015 14:38 1536 6
    malina760808
    Level 2  
    Witam.
    Chodzi o junkers gazowy neckar n19e.problem polega na ustawieniu cisnienia wody.majac ustawione w lewo na max pokretło od gazu woda leci ciepła i nawet gorąca przy czym płomień nie pali się równo tylko na zasadzie ciągłych buchnieć,pokrętło od wody jest w pozycji 50% pomiędzy min a max.i to jest optymalna praca.Dając pokrętło od wody w lewo na max celem zwiększenia cinienia wody w kranach płomień gasnie i leci zimna woda.i to sa dwa problemy.może ktos mi podpowie co tu można zrobić zanim wezwę fachowca.dodam że mając odkręcone dwa krany cisnienie w obu jest słabe i woda w obu nie zbyt ciepła.
    Proszę o jakie sugestie w czym może tkwić problem.
    StartPage
    Level 16  
    Regulacja/czyszczenie bloku wodnego, poza tym, buchanie gazu może mieć wiele przyczyn, więc tym bardziej nie ma sensu grzebać samemu, bo by to zajęło 3 dni pisania na forum a gaz to gaz, kiedyś komuś "buchnie" aż komin spadnie mu na głowę, i na co komu zawał.
    malina760808
    Level 2  
    Czyli bez fachowca się nie obejdzie.
    StartPage
    Level 16  
    Po wypisanych objawach - nie.
    malina760808
    Level 2  
    zaglądne do bloku wodnego może o jakie zanieczyszczenia tylko chodzi i potem zawołam fachowca.
    StartPage
    Level 16  
    Tylko wodę w domu zakręć i szmat naszykuj.
    Reszta zależy od ciebie.
    malina760808
    Level 2  
    lekkie doswiadzczenie mam bo wczesniejszy junkers 30 letni robilem pare razy sam az wkoncu postanowilem kupic cos nowszego i kupilem uzywanego neckara i jakis rok temu sam go zainstalowałem i tak to z nim jest.