Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Kuchenka Amica EBI 81074 - nie grzeje piekarnik

nefertyta 05 Gru 2015 11:03 1872 4
  • #1 05 Gru 2015 11:03
    nefertyta
    Poziom 2  

Kuchenka Amica EBI 81074 - nie grzeje piekarnik,
    Piekarnik jest rzadko używany, a mimo to zaraz po zakończeniu okresu gwarancji zaczął się psuć.
    Rok temu miałam podobną usterkę i zapłaciłam za naprawę PŁYTY GRZEWCZEJ czy coś takiego, teraz znowu piekarnik nie nagrzewa się (w żadnym programie) i dodatkowo nie działa termoobieg. Nie wiem czy jest sens ją naprawiać czy lepiej kupić nową mniej skomplikowaną..?
    Kuchenka Amica EBI 81074 - nie grzeje piekarnik

0 4
  • Pomocny post
    #2 05 Gru 2015 12:00
    skryn
    Admin grupy AGD

Musisz wyłączyć tryb DEMO.
    W trybie czuwania, należy nacisnąć środkowy i górny sensor z lewej strony oraz dolny sensor z prawej strony i tak trzymać około piętnastu sekund.
    https://www.elektroda.pl/rtvforum/viewtopic.php?p=10164140#10164140

3
  • #3 05 Gru 2015 14:30
    nefertyta
    Poziom 2  

Po wciśnięciu powyższych kombinacji słyszalny jest dźwięk ale, piekarnik wciąż nie grzeje :(
    Na wtorek zamówiłam fachowca tego co przed rokiem i... aż się boję, że co roku trzeba będzie dokładać do piekarnika, a wydaje się on na pozór taki fajny :(

0
  • Pomocny post
    #4 05 Gru 2015 15:20
    skryn
    Admin grupy AGD

Faktycznie przerasta Cię taki błahy problem i bez wizyty serwisanta jednak się nie obejdzie.

1
  • #5 06 Gru 2015 01:18
    nefertyta
    Poziom 2  

Drogi Panie skryn... Tak mnie pan wkurzył tym komentarzem, że aby udowodnić raz jeszcze sobie, a przede wszystkim Tobie, iż awaria piekarnika nie ogranicza się jedynie do ustawień w panelu postanowiłam mimo późnej godziny wejść w panel testowy, a potem w funkcje demo (pomimo, że nie wyświetlał się napis DEMO) i po którymś razie.... zaskoczyło! :) Może piekarnik zaczął by działać i wcześniej gdybym nie zdejmowała drzwiczek, a tak dopiero po wciśnięciu guziczka wyłączającego światło zaczął działać.
    Dzięki wielkie skryn !

1