Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

SHARP 37ET-35S CHASSIS CA1

12 Cze 2005 18:06 1601 4
  • Poziom 13  
    WITAM
    Mam problem z tym TV było uszkodzone zasilanie miałem 300v zamiast 105v i oczywiście poszedł BU na wysokim , po naprawie zasilacza i tego BU tv się uruchamia wysokie jest ok ,pion jest ok,zamiast obrazu mam pasy zakolorowane układ tda 8840 smd niby reaguje a jednak nie zaskoczy podmieniłem głowice efekt ten sam nie ma śniegu na kinolu tylko pasy kolorowe co mogło ulec uszkodzeniu ????
  • Poziom 41  
    Po takim skoku napięcia 3x/ uszkodzenia mogą być rozległe ,do sprawdzenia 200V na PK,12V, wymiana elektrolitów/napewno spuchnięte,jakie napięcia masz na działacg RGB
  • Poziom 13  
    na PK mam 150v, na działach RGB po 95v. przypominam że to jest 14 calowy nie sprawdziłem kondensatorów na 12v zaraz zabiorę się do pracy i sprawdzę to 12v.
  • Poziom 16  
    na bank uszkodzony jest kondensator filtrujacy napiecie 200v na pk i wymien wszystkie kondensatory po stronie wtornej zasilacza napewno pomoze
  • Poziom 13  
    Panowie ten TV powinien mieć 150v na PK a nie 200v jak sugerujecie oraz nie widze tam 12v tylko mam -10v , +10v +,105v ,+20v ,+ 5v wszystkie są według schematu dobre a jednak zero obrazu i dzwięku jest jedynie ta tecza kolorowa POMOCY moż ta ten tda 8840 smd poszedł w doły