Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Eldom PerfectJuicer PJ400 - Wyrzuca bezpiecznik wewnętrzny.

05 Gru 2015 16:25 1482 5
  • Poziom 12  
    Podczas niezbyt intensywnego używania ( ok. 10 minut) słychać trzask i ... leci bezpiecznik wewnętrzny. Niby jest gwarancja "door to door" ale dziś odebrałem sprzęt po naprawie bezpiecznika i po wyciśnięciu ok 1 kg jabłek jest znów to samo. Nie cisnę prawie wcale, bo nie ma takiej potrzebyW obudowie widzę 4 wkręty, bez żadnych plomb, plastelin, stickerów itp. Wiecie gdzie szukać tego bezpiecznika i czy sam dam sobie z nim radę?
  • Specjalista AGD
    A widziałeś w instrukcji, że maksymalny dopuszczalny czas pracy urządzenia to 10 min ? Pewnie przekraczasz ten czas lub jesteś blisko i przy sporym obciążeniu leci bezpiecznik termiczny.
    Bezpiecznik będzie na pewno przy silniku jak chcesz się podjąć naprawy narażając się na utratę gwarancji, daj foto wnętrza to znajdziemy.
  • Poziom 12  
    Już znalazłem. To zwykły topik ale....przylutowany wiec dam go nie zamierzam naprawiać. Kiedyś dawano metalowe łapki i można było w kilka sekund naprawić,a teraz taka naprawa trwa tydzień z ogonkiem.... Bez sensu.
  • Poziom 16  
    agaj666 napisał:
    Już znalazłem. To zwykły topik ale....przylutowany wiec dam go nie zamierzam naprawiać. Kiedyś dawano metalowe łapki i można było w kilka sekund naprawić,a teraz taka naprawa trwa tydzień z ogonkiem.... Bez sensu.

Witaj dlaczego naprawa tydzień trwa ? Tyle trwa po wysłaniu do serwisu ?
    Mam podobny problem i myślę , że "poszedł" bezpiecznik. Dziś robiłem sok i nie mogłem zdjąć górnej części do umycia w takim wypadku wystarczy wcisnąć rewers.
    Tymrazem trzymalem rewers i po nim od razu wcisnałem bieg do przodu i nagle wyciskarka się wyłączyła, od tej pory nie daje znaku życia.

Niestety jestem w Niemczech a w Polsce kupiłem wyciskarkę więc muszę czekać do następnych odwiedzin Polski a wolałbym przyspieszyć to.
  • Poziom 12  
    Ja smaruję oś silnika i gumową uszczelkę olejem i juz nie muszę walczyć ze zdejmowaniem góry.