Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Głośniki "Creative Inspire T6100" - podłączenie do laptopa

Bartuh95 05 Gru 2015 16:45 1926 3
  • #1 05 Gru 2015 16:45
    Bartuh95
    Poziom 2  

Witam
    Jestem posiadaczem głośników "Creative Inspire T6100", które chciałbym podłączyć do laptopa. Lenovo G700 którym operuję ma jedno wyjście Jack, dlatego też kupiłem rozdzielacz do chinch, 1 Jack i 3 wyjścia chinch, tak jak to było wymagane do moich głośników, niestety owe wyjścia nie pasują, czy mogę coś z tym zrobić ? Zamieszczam zdjęcia.
    Głośniki "Creative Inspire T6100" - podłączenie do laptopa Głośniki "Creative Inspire T6100" - podłączenie do laptopa

0 3
  • Pomocny post
    #2 05 Gru 2015 16:51
    sylweksylwina
    Red. Komputery FAQ

Trzeba było kupić rozdzielacz jack. W zasadzie to możesz podłączyć tylko front (zielony) i ewentualnie (jak chcesz uzyskać pseudo kwadrofonię :P) tył (czarny). Nie ma co podłączać centralnego i suba (pomarańcz.) Gdyż zestaw i tak przekieruje niskie częstotliwości na sub, a na takim połączeniu uzyskasz i tak tylko 2 kanały (kanał centralny zaburzył by stereofonię). Najlepszym wyjściem będzie zakup karty dźwiękowej zewnętrznej 5.1.

0
  • #3 05 Gru 2015 17:12
    piotrek751
    Poziom 13  

Chyba że mu zależy tylko na tym że głośniki grały to mógł zakupić przejściówkę z 3x jack na 2 rca i do tej przejściówki kabel zwykły cinch jack

0
  • #4 05 Gru 2015 17:15
    Bartuh95
    Poziom 2  

a właśnie wziąłem nie tą co trzeba... trudno, zamykam, no nic z tym nie zrobię :P

0
TME logo Szukaj w ofercie
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
TME Logo