Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Pompa Wtryskowa - Wysokie obroty po uszczelnieniu pompy Lucas silnik 1.9 Td Reno

biznes123 06 Gru 2015 09:07 1983 4
  • #1 06 Gru 2015 09:07
    biznes123
    Poziom 2  

Witam wszystkich mam problem z pompą wtryskowa Lucas w swoim Volvo s40 z silnikiem 1.9 TD Renault . Po uszczelnieniu i przywiezieniu od pompiarz i zamontowaniu do samochodu, po odpaleniu samochód na biegu jałowym chwile ma normalne obroty a po chwili wzrastają do 1800 aby je ustawić na powiedzmy 900 musze wkręcić srubę na cięgnie ssania do końca i tu zaczyna sie problem.Autko przy odpalaniu rano nie ma wogóle ssania drugi objaw to przy skręcie kierownica obroty spadają nawet do 500 a przy skręcie do oporu potrafi zgasnąć . Czy ktos wie gdzie może byc problem bo juz nie wiem gdzie mam ta pompe zawieść i czy nie kupic używki i poprostu zmienić

0 4
  • #2 06 Gru 2015 10:47
    cezars65
    Poziom 24  

Podjedż do pompiarza może coś doradzi może jakiś błąd w montażu ,naprawie z jego strony?. Chyba jakaś gwarancja na usługę obowiązuje. Czy zakup używanej z którą nie wiadomo co jest rozwiąże problem ?, wątpię.

0
  • #3 06 Gru 2015 13:34
    biznes123
    Poziom 2  

Własnie w tym jest problem. Bo gość co ją uszczelniał 3 dni już ją ma u siebie i nie wie przez co może to być a nie mam zamiaru zawozić do następnego fachowca może wiesz gdzie tkwi problem????????????

Dodano po 2 [minuty]:

a jeżeli chodzi o ustawienie rozrządu to poznaczony i ustawiony identycznie

0
  • #4 06 Gru 2015 17:33
    jarekstryszawa
    Poziom 20  

To jest pompa EPIC? Czarno widzę powodzenie operacji uszczelnienia tej pompy. Ja miałem w samuraju z silnikiem 1.9D z renaulta taką pompę, ale po próbie naprawy skończyło się na swapie pompy na mechaniczną BOSCHA.
    U mnie było łatwo, bo maszyneria prosta, nie ma klimy ani innego energochłonnego osprzętu, który wymagałby dopasowywania dawki aby utrzymywać stabilne obroty.

0
  • #5 07 Maj 2017 20:49
    biznes123
    Poziom 2  

Problem naprawiony poprostu gosc co uszczelniał pompę coś zlę złozył ,trzeba było zawiesc pompę do konkretnych fachowców z Tarnowa

Dodano po 6 [minuty]:

tutaj macie adres xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx Polecam wszystkie typy pąp

Moderowany przez T5:

3.1.13. Dbaj o poprawność językową i zachowuj zasady netykiety. Nie wysyłaj wiadomości z których trudno wywnioskować co ich autor chciał przekazać.
    3.1.10. Nie reklamuj stron internetowych lub usług w jakiejkolwiek formie.
    Usunąłem

1