Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Głośnik średnio-tonowy - naprawa

Jonson 06 Gru 2015 22:36 687 1
  • #1 06 Gru 2015 22:36
    Jonson
    Poziom 1  

Witam,
    Jestem tutaj nowy a to mój pierwszy post - a więc dobry wieczór wszystkim :)
    Mam pewien problem. Zakupiłem ostatnio używane głośniki Infinity Delta 40( 150W) (, głosniki podczas transportu się uszkodziły ( jestem w trakcie reklamacji w DPD)
    Oprócz ubicia się jenego rogu uszkodził się głośnik śreniotonowy- magnes oddzielił sie od reszty i cewka się pogieła.
    Śreniotonowe w tych kolumnach wyglądają tak:

Wiem że są 4 omowe, mają efektywność 90W/1 db i wymiary:
    5" OVERALL , 3-3/4" MOUNTING HOLE SIZE , SCREW HOLE 4-3/8" ACROSS CTR.. (głośnik ma 110mm)
    Nowe na ebau chodzą po 40$ za sztukę + transoprt i z tego co widzę to tylko US.
    Biorąc pod uwagę powyższe czy Waszym zdaniem jest możliwe aby zamienić te głośniki na jakieś inne nowe kupione w PL (np na allegro- lub w sklepie gdzieś) - rozumiem że jak wymieniać to oba.?
    Czy moglibyście zaproponować jakieś głośniki i krótko uzasadnić dla czego takie- budżet mój to gdzieś 300zł za dwa.

Kolumny są podłączone do marantz PM-80.

Pozdrawiam

0 1
  • Pomocny post
    #2 06 Gru 2015 22:43
    goraj krzysztof
    Poziom 28  

Z innym głośnikiem te kolumny nie zagrają już tak samo. Poszukaj w swojej okolicy jakiegoś speca od głośników może go jeszcze naprawi? Nie takie rzeczy ludzie tu robili :D

0
TME logo Szukaj w ofercie
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
TME Logo