Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Kolumna głośnikowa Tonsil zamknięta 24l do PC

12 Cze 2005 21:09 1208 3
 • Poziom 36  
  Przedstawiam tutaj koncepcję podłączenia kolumny dwudrożnej zbudowanej na głośnikach GDN 20/60 oraz GDWK 9/80 firmy Tonsil. Kolumna dwudrożna jest typu zamkniętej o pojemności 24 litrów nadająca się doskonale do tego głośnika niskotonowego.

  Czy kolumna głośnikowa dwudrożna zrobiona z głośników Tonsil GDN 20/60 i GDWK 9/80 nadaje się do odtwarzania dźwięku z komputera?
  Jaki musi być do tej kolumny wzmacniacz?
  Czy można tą kolumnę podłączyć bezpośrednio do karty dźwiękowej komputera?
 • Poziom 21  
  Muszisz mieć wzmacniacz, do komputera podłaczysz wzmaczniacz a do niego z kolei kolumny. Najlepiej kup sobie do tych kolumn jakiś Unitrowski wzmacniacz 25 W na kanał, ja miałem WS 303 i do tego podobne kolumny, było to podłączone do konmpa i bardzo fajnei mi sie z tym pracowalo:)
 • Poziom 28  
  Tosca ws 303b ma 35 w na kanał. Jak masz szansę kupić na allegro to jej wartość wynosi około 80-100 zł w zależności od stanu i czy ma przestrojone radio. Nie kupuj czarnych, mają dużo niższą czułośći awaryjne rezystory z drutu nawiniętego na ceramikę. Na początek powinno wystarczyć, ale od razu mówię że ma straszne zniekształcenia... Ws 440-441-442 ma podobne parametry, jest dużo brzydszy, kosztuje tyle samo ale daje przyjemniejszy dźwięk.
 • Poziom 32  
  Może masz w domu jakąś wieżyczkę z wejściem aux jak nie to allegro i coś z PRLu ale do tych konstrukcji muszą być zestawy głośnikowe 8 Omowe