Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

pioneer gm-600

12 Cze 2005 22:32 1880 6
  • Poziom 10  
    Posiadam wzmacniacz 2x 35W jak w temacie i nie wiem co i gdzie podlaczyc. Posiada on na obudowie gniazdo meskie dwa rzedy po 4 piny i kabel z okragla koncowka zenska - 1 w sroku + 7 otworow naokolo. Gdzie zasilanie, wejscie i wyjscie.
    Darmowe szkolenie: Ethernet w przemyśle dziś i jutro. Zarejestruj się za darmo.
  • Poziom 10  
    Dzieki ale dalej nie mam opisu tej okraglej koncowki na kablu. Dowiedzialem sie tylko ze jest tam wejscie sygnalu... Ale na jakich pinach?
  • Spec od car audio
    Jest opisane w dziale wejścia DIN. Sprawdzałem. Ale jedna uwaga to ma wejście 100mV a zwykłe radio ma wyjście 2V.
  • Poziom 10  
    Jak jest tam opisany ten DIN to jak ja mam patrzec na wtyczke. Jak mam rozumiec ze wtyk jest symetrycznym odbiciem? Jak patrzec na koncowke? Nie chce zle podpiac zeby nie spalic wzmacniacza.
  • Poziom 14  
    a jakie sygnaly sa na wtyku OKRAGLYM ? czy jest tam jakies sterowanie STANDBY ?
  • Poziom 14  
    Usiedlisy razem z Machello i mamy rozwiazanie.
    Ogolnie trzeba olac ta rozpiske ktora jest opisana na stronce www.studio24.prv.pl . Jesli ktos ma radio Pioneera to nie ma problemu ale jesli nie to poprostu utnijcie ta okragla wtyczke. Zostawic trzeba tylko kable odpowiedzialne za podanie sygnalu audio czyli - dwa cienkie kabelki ( bialy i czerwony oraz mase - ekran )

nastepnie otworzyc wzmachol. Mniej wiecej na srodku plytki jest bialy prostokatny wtyk - gniazdo. jest tam pomaranczowy kabelek ktory trzeba tak uciac zeby jak najwiecej go zostalo przy bialym wtyku. Teraz trzeba go przylutowac bezposrednio do zasilania +12 na czarnym gniezdzie ( wyjscia P-L , masa , zasilanie )

Gotowe. teraz skrecic wzmacholek i koniec problemu.

Zycze popalenia cewek w glosnikach :)