Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Laptop Toshiba Satelite nie wykrywa sieci internetowych

08 Gru 2015 12:39 663 2
  • Poziom 6  
    Moja znajoma przyniosła mi swojego starego dość już laptopa Toshiba Satelite, parametrów nie będe podawał bo chyba nie ma sensu.
    Wrzuce natomiast kilka zdjęć, na tym laptopie organizacją internetu zajmuje się program configfree,

Internet ma z tmbolie, przenośny router jest sprawny, gdyż mój telefon odrazu się połączył z nim, jak sama twierdzi "zepsuło" się to nagle, w niedziele wszystko chodziło, wczoraj już nie.
    Próbowałem go podpiąć to swojej sieci LAN i niby się połączył, ale przesyłu nie było.
    Włączałem i wyłączałem karty sieciowe, konfigurowałem co mogłem i nic niestety.
    Co gorsza nie moge zrozumieć dlaczego laptop nie wykrywa żadnej sieci, gdy by wykrył a nie mógł z nią nawiązać połączenia to już bym może coś więcej wiedział.

Nie chce też wierzyć, że nagle obie karty sieciowe się zepsuły.

Macie Państwo jakieś pomysły?
    Laptop Toshiba Satelite nie wykrywa sieci internetowych Laptop Toshiba Satelite nie wykrywa sieci internetowych Laptop Toshiba Satelite nie wykrywa sieci internetowych Laptop Toshiba Satelite nie wykrywa sieci internetowych Laptop Toshiba Satelite nie wykrywa sieci internetowych
  • Poziom 23  
    Na drugim zdjęciu masz napisane, że trzeba włączyć przyciskiem sprzętowym. Zrobiłeś to?
  • Poziom 6  
    Wciskałem FN+ F8 i brak reakcji...