Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Peugeot 206 rok 2002 - jak uruchomić podświetlenie licznika

08 Gru 2015 13:01 1335 9
  • Poziom 42  
    Witam!
    Sąsiadka ma problem z przełącznikiem COM2000 - a to kierunki nie odbijają a to światła przestały się włączać a jak właczy światła to kierunki nie działają - na razie cena dla niej zaporowa ok 890zł
    Włączyłem jej programowo światła mijania na stałe a z kierunkami sobie radzi...ale brak podświetlenia wskaźników i w nocy problem....
    Czy podświetlenie jest proste, czyli "plus" i działa czy "informatyczne", bo nie bardzo mogę to znaleźć
    W skrócie jak uruchomić podświetlenie
  • Pomocny post
    Poziom 35  
    Samochód posiada regulacje jasności podświetlenia?
    To sprawdzić jak wygląda ta regulacja i ustalisz czy ma cyfrowo czy klasycznie.
  • Poziom 42  
    Może ktoś ma pinologię takiego licznika i można by się zorientować jak to się uruchamia
    Na razie nie mam dostępu do auta i chciałbym wiedzieć czy się za to w ogóle brać...
  • Pomocny post
    Poziom 34  
    Podświetlenie pulpitu, zapalniczki, wyświetlacza radia jest z bezpiecznika w skrzynce w kabinie, podświetlenie zegarów raczej napewno załącza BSI po sieci VAN. Popatrz w PP2000 może coś znajdziesz w opcjach ustawień BSI.
  • Pomocny post
    Poziom 16  
    Ostatnio to przerabiałem, pęknięta taśma lewego przełącznika.
  • Pomocny post
    Użytkownik usunął konto  
  • Poziom 42  
    Kupiłem już dwie używki...w których były inne uszkodzenia wykluczające zastosowanie, chciałem być miły dla znajomych a tracę kasę, mam dość...nie ma kasy będzie druciarstwo i to za darmo...życie...z sąsiadami...
  • Pomocny post
    Użytkownik usunął konto  
  • Pomocny post
    Poziom 43  
    Jeśli ma czujnik oświetlenia i wycieraczek powinno same podświetlenie i tył postój się włączyć jak jest taka potrzeba. Masz w lewej manetce przycisk? Kluczyk w poz.1 i naciśnij przycisk go i trzymaj. Włączysz opcje automatycznych świateł.
  • Poziom 42  
    Czujnika nie ma...

georgesgr napisał:
    bez ingerencji w plyte zegarow nie zapalisz oswietlenia.

Chyba tak będzie niestety...
    A tak na marginesie to kol "Żorż" to żyjesz na innej planecie.... :wink:

Dodano po 2 [godziny] 19 [minuty]:

Pogmerałem i rzeczywiście tak jak kol. georgesgr napisał, diody podświetlające połączone są w kilka szeregów i ciężko połapać gdzie podać zasilanie a jak uszkodzę licznik to będzie jeszcze więcej problemu....więc dałem spokój, podreperowałem ("podrutowałem") przełącznik i na razie działa podświetlenie.... :D