Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Wirus powodujący wyświetlanie się reklam w przeglądarce [Windows 8.1]

sikoreklal 08 Gru 2015 13:58 852 5
  • #1 08 Gru 2015 13:58
    sikoreklal
    Poziom 5  

Witam,

Ostatnio przy okazji instalacji jakiegoś programu, prawdopodobnie nie odhaczyłem instalacji "śmieciowych" programów. Od tego czasu moja przeglądarka[Chrome] jest zasypywana reklamami. W panelu sterowania usunąłem wszystkie podejrzane programy, przeskanowałem komputer programem Malwarebytes Anti-Malware, oraz programem AdwCleaner. Programy te wykazały jakieś szkodliwe pliki, które usunąłem, jednak to nie pomogło. W załączniku przesyłam logi z programu FRST.
    Bardzo proszę o pomoc.

0 5
  • #2 08 Gru 2015 14:25
    Kolobos
    Spec od komputerów

W logach nie widac nic ciekawego. Odinstaluj tylko to chinskie badziewie 360 Total Security.

Zresetuj Chrome do ustawien fabrycznych.

0
  • #3 08 Gru 2015 14:29
    przemek1708
    Poziom 4  

Polecam odinstalować wszystkie dziwne programy jakie masz zainstalowane ,mógł się wkraść wirus pozdrawiam :)

0
  • #4 08 Gru 2015 14:30
    jankol-el
    Poziom 20  

Pokaż kilka zrzutów ekranu z tymi reklamami. Pojawiają się od momentu uruchomienia, czy po odwiedzeniu jakichś stron itd.?

0
  • #5 08 Gru 2015 15:03
    sikoreklal
    Poziom 5  

Zresetowanie ustawień fabrycznych nie pomogło. Reklamy wyskakują w nowych kartach za każdym razem gdy kliknę w jakiś odnośnik na każdej stronie. No i jak wyszukuje coś w wyszukiwarce google to pierwsze 5 proponowanych stron to są reklamy.

0