Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Opel corsa b 1.4 rocznik 95

08 Gru 2015 21:03 528 1
  • Poziom 1  
    Witam
    Jestem tutaj nowa wiec prosze wybaczyc braki w informacjach 😀.Wlascicielka corsy jestem od 2 lat na samym poczatku uzytkowania mialam problem z kolem pasowym walka rozrzadu samochod ruszal tracil na mocy gasl za chwile odpalal az wreszcie nie odpalil znalazlam uzywane kolo pasowe na allegro po wymianie problem znikl.
    Autko jezdzilo przez rok potem przy rutynowej wymianie oleju okazalo sie ze mam do wymiany pare rzeczy m.in tarcze hamulcowe akumulator.
    Potem juz poszlo lawinowo okazalo sie ze w aucie pojawila sie usterka a mianowicie niezaleznie od temperatury silnika w trakcie jazdy zapalala sie kontrolka check samochod szarpnal i gasl.Wymienilam modul miesiac bylo dobrze niestety usterka wrocila.I tak tez bylo po wymianie sondy lambda pompy paliwa czujnika temperatury plynu chlodniczego czyszczony byl yez bak.
    Komputer nie pokazuje zadnego bledu a mimo tonusterka wraca mechanik rozklada rece a ja wladowalam w auto wiecej niz jest warte a niestety auto.potrzebne jest zebym mogla dojechac do pracy.
    Bardzo prosze o pomoc.