Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

reklamy tylko na jedym internecie od orange

08 Gru 2015 22:42 654 4
  • Poziom 24  
    Witam

Mam bardzo uciążliwy problem. Mam 2 laptopy i cały czas wyskakują mi reklamy naprawdę aż uciążliwe. Na obu laptopach zrobiony nowy system. Nic nie pomogło. Dodam, że wymieniłem router na nowy i dalej są reklamy. Wina ewidentnie po stronie orange. Dzwoniłem do nich, że nie jest to możliwe, żeby reklamy wdawały się od nich przez łącze. Co ciekawe, gdy łączę się gdzie kolwiek indziej z interntem nie mam ani jednej reklamy. Jak to wytłumaczyć? Orange broni się tym, że nie mają na to wpływu, a pracować na komputerze się nie da. Co robić?
  • Poziom 24  
    Tu nie chodzi o system, gdyż kolega pryszedł ze swoim laptopem i po pdołączeniu do sieci od razu dziwne reklamy wskakiwały i to np: na stronie allegro!

Nikt tego wytłumaczyć nie potrafi.
  • Poziom 37  
    Bylo kiedys o infekcji routerow polegajacej na podmiance serwerow dns w routerze. Podejzewam ze to to.

Sposob1: odwirusowac router

Sposob2: wpisac recznie w komputerze jakies porzadne dns np 8.8.8.8 i 208.26.222.222, sposob 2 zadzialal mi w pewnym biurze jak nie mialam dostepu do routera.
  • Moderator - Komputery Serwis
    Podmianę DNS warto spróbować. Jakie modele routerów (stary i nowy) Kolega posiada?