Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Samsung UE40H6670ST - brak polskich aplikacji IPLA, TVP.VOD itp w Anglii

08 Gru 2015 22:53 1365 9
  • Poziom 6  
    Witam.
    Mieszkam w Anglii, kupiłem TV Samsung UE40H6570ST. Wszystko pięknie, ale nie mogę znaleźć polskich APP takich jak IPLA, TVP.VOD itp. Próbowałem chyba wszystkiego, przeczytałem parę postów i nic nie pomaga. Może ktoś jest jakoś w stanie pomóc, doradzić ?
    Darmowe szkolenie: Ethernet w przemyśle dziś i jutro. Zarejestruj się za darmo.
  • Poziom 35  
    Wróć do kraju, tu wszystko działa...
  • Poziom 6  
    Dzięki ale nie takiej pomocy szukam.
  • Poziom 35  
    Pomyśl: działa tutaj w Polsce, polskie IP - tego szukaj...
  • Poziom 6  
    No ok Panie KIEROWCA_VW a wiesz może jak przestawić/zmienić IP bez ryzyka ze się zepsuje coś w TV ? Może polecasz jakiś łatwy sposób zmiany IP?
  • Specjalista Sieci, Internet
    takiowy napisał:
    wiesz może jak przestawić/zmienić IP bez ryzyka ze się zepsuje coś w TV ? Może polecasz jakiś łatwy sposób zmiany IP?

Nie ma łatwego sposobu - potrzebny tunel VPN z Polski
    - albo takowy wykupić,
    - albo stworzyć, ale to potrzebny jest net z Polski (druga osoba musi być w Polsce).
  • Poziom 6  
    KOCUREK1970 wiec ok. Dzięki za radę, Jeśli wykupie ten tunel VPN dużo zabawy w ustawianiu w TV itp.? I co jeszcze będę potrzebował do zakończenia tego zadania?
    takiowy napisał:
    Jeśli wykupie ten tunel VPN dużo zabawy w ustawianiu w TV itp.?

Tylko, że to nie w tv ustawiasz - tylko albo w swoim routerze, albo instalujesz na komputerze - wtedy router, albo komputer musi pracować tak długo jak chcesz z tego korzystać.
    Jeśli router - to pod niego podłączasz tv, jeśli komputer, to musisz ustanowić jakoś połączenie między tv a komputerem (wtedy net do tv dostarcza komputer).
  • Poziom 6  
    KOCUREK1970 Wielkie dzięki. A powiedz mi z ustawieniem rutera nie będzie żadnego problemu z operatorem od którego mam internet? Jakie koszty są tego wykupienia VPN? Polecasz gdzie można bylo by wykupić ?
    To już sam musisz sprawdzić - być może da się to na routerze operatora zrobić (ale wątpię - bo żaden mi znany tego nie umożliwia, co innego własny router z wolnej sprzedaży).