Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Czy można podłączyć zmieniarkę do Audi Chorus ?

megapol 13 Cze 2005 01:10 13560 8
  • #1 13 Cze 2005 01:10
    megapol
    Poziom 12  

Cze Wam. Mam Audi A6 i fabryczne radio Chorus . Czy da rade podłączyć do niego zmieniarkę ?
    Z góry Dziekuję!

0 8
  • #2 13 Cze 2005 01:50
    Nawigator
    Poziom 33  

Tak.
    Fabryczną Audi/VW lub większość nowych modeli Panasonic.
    Pozdr. N.

0
  • #3 13 Cze 2005 08:06
    c280
    Poziom 27  

Niestety ale Chorus nie ma obsługi zmieniacza.Musi być Concert.

0
  • #5 13 Cze 2005 19:26
    c280
    Poziom 27  

Chorus ale nie z a6 tylko z a3 lub a4 po liftingu może mieć obsługę zmieniarki .Do a6 jest concert.Swoją drogą podaj rok auta.Radio na tym zdjęciu jest właśnie od a3 lub a4 po liftingu na szynie Can.A6 powinno mieć gałkę na środku(niezależnie czy chorus czy concert.).

2
  • #6 13 Cze 2005 19:35
    Nawigator
    Poziom 33  

Tak, faktycznie są inne modele chorus. Ruscy piszą że można dorobić u nich wejście na zmieniarkę za 40$ więc może radio ma miejsce na płytce na dodatkowe elementy.
    Taki bałagan to tylko u Niemców.
    Ciekawe czy jest gdzieś jakiś w pełni miarodajny spis tego złomu.
    Pozdr. N.

2
  • #7 21 Cze 2005 15:18
    Nawigator
    Poziom 33  

Wracam do tematu, kolejny przypadek, inny zestaw niż wyzej ale radio takie samo czyli Audi Chorus (Grundig Portugal) 8Z0 035 152A - gałki z boków i czerwony centralny LCD, próbowałem podpiąć zmieniacz (sprawdzony wczesniej z innym radiem) Panasonic CX-DP880N z kablem fabrycznym i ten zestaw nie ruszył - radio nie widzi zmieniacza. Podłączyłem wg sprawdzonych i znanych schematów.
    Czy Szanowni Koledzy mają na to jakiś sposób?
    Pozdr. N.

0
  • #8 27 Paź 2008 19:29
    adkas
    Poziom 9  

Nie bede zakładał nowego tematu ale sie podepne bo dalej nierozumiem bo posiadam a6 combi i radio chorus 2 to samo co na zdjeciu ale radio wstawiłem, nie jest orginalne z tego samochodu, czy zmieniarke podepne pod nią --a jak podepne to jaką, czy musze radio zmienic na inne?

------------------------------------------------------------------------------------------------------

Panowie czy nikt niespodkał sie z tym problemem ,dalej oczekuje informacji o radiu chorus czy musze zakupic porzetwornik czy podłącze to radio w inny sposób z zmieniarka ale jeszcze z jaką.

0
  • #9 03 Lis 2008 00:00
    ikar55
    Spec od car audio

Audi trochę mącił w kwestii kojarzenia zmieniarek z radiami. Przychodzi mi tu na myśl radio Audi Delta z którym współpracowała zmieniarka Alpine CHM-S630 i CHA-S634 z logiem Audi oraz któraś (nie pamiętam) ze zmieniarek Grundiga . Być może i w przypadku tego Chorusa zastosowano taki "knyf".

0
  Szukaj w 5mln produktów