Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Zdalnie sterowany nadajnik odbiornik Audio BT/WiFi/Radiowy

molas3000 10 Gru 2015 00:44 474 0
  • #1 10 Gru 2015 00:44
    molas3000
    Poziom 12  

Mam pewien pomysł który chciałbym zrealizować.

Chodzi o to że ma zestaw audio w pół samoróbka oparty na wzmacniaczu samochodowym i zasilaczu AT. Chciałbym żeby sygnał audio (ewentualnie video) z notebooka bezprzewodowo był przesyłany do tego systemu. Znalazłem kilka urządzeń które to realizują. Ale stopień trudności wzrasta bo chcę żeby sygnał był odbierany z 2 różnych urządzeń (wyżej wymieniony notebook i telewizor lg32lm620s). Telewizor może być połączony przewodem ale w tym przypadku pytanie czy telewizor na złączu euro/scart (słuchawkowy jack odpada bo odłącza sygnał audio na wewnętrzne głośniki a chodzi o połączenie stałe z możliwością oglądania tv bez zewnętrznych głośników) nadaje cały czas AV?

Jeśli ktoś zna urządzenie które można zakupić za nie duże pieniądze które realizuje funkcje: IN1 bezprzewodowo audio IN2 przewodowo audio (źródło euro/scart) OUT audio na wzmacniacz. Z możliwością sterowania: Pilot, BT lub WiFi miło by było gdyby dał napiary. Jak nie ma takich urządzeń za przystępną cene to proszę o sugestie w kwestii konstrukcji.

0 0