Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Samsung scx 8123 8128 error : subsystem :tekst/ error: missingrequiredsegment

10 Gru 2015 11:02 708 1
  • Poziom 2  
    witam. mam pytanie w sprawie urzadzenia wielofunkcyjnego samsung scx 8123 8128 series/ pcl 6class driver.
    podączone jest do kilku komputerów, a tylko jeden przy probie drukowania wyrzuca błędy przy probie drukowania kilku kopii.pierwsza kartka jest drukowana poprawnie, a druga (bo tylko tyle drukuje mimo zaznaczenia wiekszej ilosci kopii) wychodzi z takim komuniktem:
    error : subsystem :tekst/ error: missingrequiredsegment/operator:endfontheader/position-ta się zmienia :214.

po komunikacie error subsystem znalazlam kilka tematow na stronie, lecz nie wiem, czy wgranie sterowników nowych ze strony samsunga rozwiąze problem, czy wystraczy coś zmienic w ustawieniach. serwis samsunga zaproponowal sprawdzenie kabla czy jest podłączona, tak jakby nie doczytał ze ona drukuje ale nie tak jak ja chce.
    dziekuje za pomoc.
    Darmowe szkolenie: Ethernet w przemyśle dziś i jutro. Zarejestruj się za darmo.
  • Poziom 28  
    Nie piszesz z jakiego OS drukujesz ani na jakim sterowniku ale skoro z innych jest ok to zacząłbym od reinstalacji drivera.