Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Pralka Polar PDS885 - brak zasilania pralki, nic nie działa...

czesbi 10 Gru 2015 20:55 1158 4
  • #1 10 Gru 2015 20:55
    czesbi
    Poziom 2  

mam problem z zasilaniem pralki po wymianie węży odprowadzających brudną wodę pralka pracowała normalnie ale postanowiłem odkamienić ja domowym sposobem (wlałem butelkę octu i ustawiłem regulator temperatury na maxa)pralka uruchomiła normalny program i doszła do pozycji nr4 i się wyłączyła awaryjnie spuściłem wodę ale na panel sterującym nie świeci się żadna lampka i nic nie działa . może ktoś wie gdzie mam szukać przyczyn mam podejrzenia że to hydrostat ale pewnie się myle.Dodam jeszcze że gdy spuszczałem wode awaryjnie to otworzyłem drzwiczki pralki a po ich zamknięciu pralka tak jakby odpowietrzała się przez zasobnik proszku.

0 4
  • #2 11 Gru 2015 09:22
    Stefciu_B
    Specjalista AGD

czesbi napisał:
    mam problem z zasilaniem pralki po wymianie węży odprowadzających brudną wodę

Nie wylała się woda z zasobnika jak przewracałeś pralkę do wymiany węży?

0
  • #3 11 Gru 2015 13:29
    czesbi
    Poziom 2  

nie zasobnik został wyciągnięty wcześniej

Dodano po 3 [godziny] 34 [minuty]:

pralka już działa rozwaliło filtr przeciwzakłóceniowy którego temperatura pracy wynosi 40 st. a przy ustawieniu temp.prania na maxa było mu chyba za gorąco.

1
  • Pomocny post
    #4 11 Gru 2015 15:40
    Kubus1842
    Poziom 14  

Ustawienie pralki na wysoką temperaturę nie wpływa na pracę filtra pz. Pralka ma już swoje lata i mógł po prostu się uszkodzić.

1
  • #5 10 Mar 2016 14:52
    czesbi
    Poziom 2  

pralka została naprawiona uszkodzeniu uległ kondensator przeciw zakłóceniowy

0