Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

S4 i9505 - brak dotykowych klawiszy i błąd podczas startu sys

10 Gru 2015 22:14 699 6
  • Poziom 11  
    Witam, od kilku dni mam problem z niedziałającymi dotykowymi klawiszami w s4 i9505, do tego podczas uruchamiania nie widać boot loga z nazwa modelu po czym system się normalnie uruchamia. Czasami zdarzało się tak że na boot logo były jakieś aterfakty, trzęsło się i latały na nim jakieś paski i mrówki jak w starym tv, ta sama historia była w download mode jednak teraz w boot logo i down mode jest ciemny ekran (łączność z pc działa) a system dalej uruchamia się normalnie i gdyby nie brak tych klawiszy to było by wszystko ok.
    Wczoraj zdarzyło się tak że klawisze na jakiś czas zaczęły działać jednak na obecną chwilę jest tak jak w opisie wyżej. Odinem wrzuciłem mu 3 plikowy rom jednak to nic nie dało i dalej jest ta sama historia.

Wie lub domyśla się ktoś co mu może dolegać?
  • Poziom 11  
    Już to sprawdzałem pod inną taśmą z przyciskami i niestety nic z tego.
    Na następny dzień niby nastąpiło samo uzdrowienie ale po jakimś czasie znowu jest to samo.
    Przyciski przyciskami ale czemu mam problemy z obrazem w trybie download i podczas uruchamiania?
    Jest jakiś sposób na wgranie na nowo sekcji bootowania? chyba tu coś jest nie tak bo sam android i recovery działają ok
  • Poziom 11  
    Nie podstawiałem tylko tą z klawiszami, bo tylko tą posiadam z starego ekranu.
  • Poziom 11  
    Tylko czemu nie mam obrazu podczas tego logo samsung i download mode? Samo uruchamianie systemu, system i recovery działają ok