Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Lodówka i Kuchenka Gazowo-elektryczna co kupić?

11 Gru 2015 11:48 1401 4
  • Poziom 9  
    Witam. Chciałbym kupić lodówkę i kuchenkę gazowo-elektryczną. Byłem w Media Markt i z lodówek sprzedawca polecił mi lodówkę SAMSUNG RL56GSBMG1. Ktoś ma ta lodówkę i może coś o niej powiedzieć? Również czekam na wasze inne propozycję w sprawie lodówek a szukam lodówki z Technologia No-Frost, z zamrażalnikiem na dole o pojemnościach: chłodziarka min 180L a zamrażalka ok 80L i więcej; najlepiej jakby miała regulowane półki w chłodziarce a cena to max 2000zł. Co do kuchenki nie mam aż takich wielkich wymagań: piekarnik elektryczny z termoobiegiem nie koniecznie z grillem (może być opcjonalnie), kuchenka wolnostojąca nie do zabudowy cena max 1500 zł. Na necie chwalą sobie kuchenki Amici a Wy co polecicie mi w tej kwestii. Z Góry dziękuje za porady :)
  • Poziom 9  
    Po 2 dniach zaczynam myśleć że nikt nie ma żadnej propozycji? Bez .... :)
  • Użytkownik usunął konto  
  • Poziom 17  
    dlaczego Samsung? Ta firma wypłynęła na tv i sprzęcie rtv. W sklepach polecają ci to na czym mają największą marżę, a producent daje im ten sprzęt w dobrej cenie. Mnie to nie dziwi.

Zobacz sobie chociażby sprzęt Electroluxa. Jest bardzo przemyślany i to wynik ewolucji a nie wynajdowania koła na nowo. Może i jest niekiedy droższy ale to jakościowo bardzo dobry sprzęt i nie słyszałem by psuł się. A o innych nowych markach które dają dobre ceny słyszałem już wiele.