Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Odzyskanie zaszyfrowanych w androidzie jpg

pawelvod 11 Gru 2015 17:09 576 0
    pawelvod
    Poziom 18  
    Witam.
    Kilka lat temu zaszyfrowałem przy pomocy androidowego "picture locker" trochę zdjęć. Cały katalog ze zdjęciami zrzuciłem przy którymś "czyszczeniu" komórki na dysk twardy, sprawdziłem, że jakby co operacja w drugą stronę, czyli zainstalowanie picture lockera i podmienienie katalogu zdjęć działa i zapomniałem o sprawie. Niestety po 3 latach kiedy chciałem pójść tą ścieżką okazało się, że powstała nowa wersja programu co się teraz nazywa "blokada zdjęć". Nie jest kompatybilna w dół i lipa:(. Próbowałem coś podziałać Hex editorem, bo nagłówek wygląda na zaszyfrowany, podczas gdy chyba samo zdjęcie jest ok... Niestety nie działa proste przelepienie nagłówka od dobrego zdjęcia robionego w tym samym czasie tym samym aparatem (galaxy g3), albo coś źle robię. Napisałem też do producenta apliakcji (handy apps) z prośbą o wersję programu z 2013r, ale bez odpowiedzi. Da radę coś z tym zrobić? Dorzucam zaszyforwane zdjęcie w załączniku. Dodatkowo dorzuciłem niezaszyfrowane zdjęcie z tego samego aparatu.