Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Creative INSPIRE P5800 5.1

11 Gru 2015 21:01 1641 5
  • Poziom 15  
    Witam,

Zakupiłem głośniki Creative INSPIRE P5800, cały zestaw ale bez tego kontrolera głośności. Głośniki mi nie działają. Znajomy mówi, że to przez to ze nie mam tego kontrolera ale to niby tylko dźwiękiem steruje (głośniej czy ciszej), Sprzedający mówił ze to nie jest potrzebne, bo można brać głośniej na komputerze. Czy to prawda, że nie jest potrzebny ? I jak zrobić aby działały ?
    Bardzo proszę o pomoc.
  • Specjalista Sieci, Internet
    To oddaj - sprzęt niekompletny - nie nadający się do eksploatacji.

Skoro facet powiedział, że pilot nie jest potrzebny - to jego pytaj co zrobić.
    Ale mam też podobne głośniki, tylko, że I-Trugue 3300 - bez pilota satelitki świetnie robią za przycisk do papieru, a subwoffer za mały taborecik - to celem wyjaśnienia, czy pilot jest potrzebny czy nie.
    Pilotem włączasz i wyłączasz cały zestaw, sterujesz głośnością, basem itd.
    Piloty i zasilacze tam siadają po okresie 3/4 lat...
  • Poziom 15  
    Znalazłem jednego Pana co ma na sprzedaż pilot ale od modelu T5900 niby głosniki te same co moje. Ale czy będą działać u mnie ten pilot ?
  • Poziom 10  
    RdQ napisał:
    Znalazłem jednego Pana co ma na sprzedaż pilot ale od modelu T5900 niby głosniki te same co moje. Ale czy będą działać u mnie ten pilot ?

Witam ja mam głośniki z tej serii i bez pilota nie działają. A ten pilot jest inny niż ten co powinieneś mieć, niema pewności czy będzie działał poza tym te piloty się psują u mnie potencjometr od głośności się zacina.
  • Specjalista Sieci, Internet
    RdQ napisał:
    niby głosniki te same co moje. Ale czy będą działać u mnie ten pilot ?

Tu nie o głośniki idzie - tylko o subwoofer - bo tam jest całe sterowanie - nie odpowiem czy będzie to działać.

Zapytaj przez email Creativa - mają polską stronę, gdzieś powinno być mailowe info, albo może mają infolinię w Polsce - to zadzwonić.
  • Poziom 15  
    Napisałem, odpowiedz ma przyjść do 2 dni roboczych ;d