Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

[Zlecę] Motorola XT1072 wymiana pamięci wewnętrznej

mateusz030991 12 Gru 2015 11:14 690 0
  • #1 12 Gru 2015 11:14
    mateusz030991
    Poziom 1  

Witam

W mojej motoroli xt1072 (Moto G2 LTE) padła najprawdopodobniej pamięć wewnętrzna, była ona już wymieniana raz w serwisie i tym razem są identyczne objawy, a mianowicie telefon się wyłączył i to by było na tyle, co bym nie wciskał, jakie kombinacje klawiszy nie kombinował to ani rusz. Pamięć w środku to SDIN8DE2-8G. Zależało by mi na wymianie pamięci, wgraniu oprogramowania, chyba że zostaną stwierdzone jeszcze jakieś usterki to prosiłbym o dodatkowy kontakt. Całe pasmo awarii z telefonem zaczęło się w momencie kiedy rozładował on się do dna i może z tym układem też coś jest nie tak. Chciałbym żeby budżet na naprawę nie przekroczył 300zł (tyle wołali w poprzednim serwisie, ale teraz widać są uczuleni na motorole), czas w zasadzie to do końca stycznia ale jak przedłuży sie do lutego to nic się nie stanie. Zależało by mi na gwarancji chociaż 2 miesiące. Preferowałbym serwisantów z Krakowa i okolic, jednak oczywiście mogę telefon wysłać w dowolne miejsce. Proszę na kontakt PW lub mateusz-prorok(małpa)wp.pl

Pozdrawiam!

Kontaktuj się z ogłoszeniodawcą poprzez Prywatną Wiadomość (ikonka PW).
  • MagBoss