Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Prosz, dodaj wyj徠ek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzi瘯i temu, 瞠 ogl康asz reklamy, wspierasz portal i u篡tkownik闚.

cyfr闚ka a stary komp - jak podpi望

13 Cze 2005 12:43 846 5
  • Poziom 10  
    Mam Pentiuma 166, a na p造cie standardowe porty jakie onegaj bywa造. Ostatnio zakupi貫m aparat cyfrowy. No i w豉郾ie teraz problem: w jaki spos鏏 podpi望 cyfr闚k do kompa 瞠by zgra zdj璚ia.
    pozdr.
  • Poziom 23  
    no raczej przez kabel USB sie zdj璚ia zgrywa ... a na takim sprz璚ie opcjonalnie nie masz USB musial by popatrze na allegro na usb na PCI albo w jakim komputerowym w twoim miescie instalujesz potem sterowniki do USB i do aparaciku i masz komunikacje z cyfr闚k :)
  • VIP Zas逝穎ny dla elektroda
    1. Podaj oznaczenie p造ty g堯wnej. Mo瞠 masz porty USB.
    2. Jakiego interface'u wymaga Tw鎩 aparat? USB czy FireWire? Podaj oznaczenie aparatu.
  • Poziom 15  
    P造ta powinna mie USB na p造cie, jest to pod陰czenie kabelkiem do p造ty moje 2 p造ty na Socket &, takie jak ty masz twoj mia造. Kabel kosztuje 10z. No ale jak nie masz to tak jak ju pisano musisz sobie kupi kontroler USb, on kosztuje oko這 40 do 60z....
    pozdr.
  • Poziom 23  
    nie wiem czy b璠zie tam port USB bo rzadko sa mam skr璚onego kompa z prockiem 166 pentium MMX i tam nie ma zadnego postu USB ale znowu spodka貫m sie raz p造t z prockiem 100 i by造 tam posty USB ... ale no w豉snie kolego musi popatrze czy na swojej p造cie ma ten port :)
  • Poziom 10  
    p造ta to Aristo AM-439VX (i430vx) , na zewn徠rz portu USB nie wida. Gdyby by nie by這by sprawy :) Do 鈔odka nie zagl康a貫m "w poszukiwaniach".
    Aparat to Canon 510. Ma USB.