Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Battlefield 4 - czy ta gra działa tylko w przeglądarce?

12 Gru 2015 21:57 2331 18
  • Poziom 36  
    Witam. Jak w temacie - nie uruchamia się normalnie, tylko otwiera przeglądarkę. Jak w to grać?
  • Poziom 25  
    Przez przeglądarkę odpalasz z ich strony www i włącza się gra z dysku.
  • Poziom 36  
    A jeszcze powiedz jak. Będę bardzo wdzięczny.
  • Poziom 10  
    (DO BATTLELOG LOGUJESZ SIĘ SWOIM LOGINEM I HASŁEM JAK DO ORIGIN, WAŻNE, BO TO TAM JEST CAŁY TAK JAKBY INTERFACE GRY (Po trochu))

Battlefield 4 jest dość skomplikowanym tworem.

Interface do obsługi serwerów/statystyk/ect jest w przeglądarce. Lecz gra się normalnie przez grę.

Normalnie aby zagrać online musisz wejść w zakładkę Multiplayer.
    Aby samemu sobie zagrać w kampanię, Campaign.

(PS: Na dole strony jest dostępna zmiana języka, 'change language', radzę zmienić na Polski, skoro jest.)

Wybacz że tak łopatologicznie, jeszcze kilka porad.

Jeśli grasz często, to stronę ( http://battlelog.battlefield.com/bf4/pl/ ) polecam dodać do zakładek/skrótów w przeglądarce.

W zakładce Online przy "wyszukiwanie serwerów" jest filtr, zalecam poodznaczań w nim dodatki, jeśli takowych nie masz, co przyspieszy wyszukiwanie serwerów, jest tam jeszcze parę opcji, lecz to według uznania.

PS: W zakładkę żołnierz radzę nie zaglądać by zmieniać wyposażenie, z poziomu samej gry można to fajnie zrobić.

Cóż tam jeszcze. Zdaję mi się że z czasem battlelog nie jest tak zły jak go malują. Swoją drogą jak kupiłem BF3 też byłem w niezłym szoku, ale chyba da się spokojnie na tym grać.

Jakbyś miał jakieś pytania to pisz, ewentualnie PW. Mogę Ci nawet pomóc przez TeamSpeaka jeśli jest jakiś problem.

Pozdrawiam. :)
  • Poziom 36  
    Dzięki wielkie. Po pracy pokażę to synowi i niech walczy. Jak coś, to się odezwę. Pozdrawiam.
  • Poziom 36  
    Stealch napisał:
    W zakładce Online przy "wyszukiwanie serwerów" jest filtr, zalecam poodznaczań w nim dodatki
    Witam. Mógłbyś to bardziej wyjaśnić? Tzn. gdzie są te wyłączniki i co konkretnie wyłączyć. W grze chyba nie ma żadnych dodatków.
  • Poziom 10  
    Kiedy wybierzesz w zakładce online serwery, pod lupą i napisem "Wyszukiwanie Serwerów:" jest pasek, który pokazuje filtry, kliknać w napisy i wyświetli się menu filtrów. Jeśli nie ma Pan dodatków, kliknąć dwa razy na np. Chińska nawałnica, czy drugie uderzenie. To uniemożliwi szukanie serwerów z danym dodatkiem i przyspieszy grę. Poza tym to filtry, także wszystko można sobie wybrać, np. duży podbój na danej mapie.
  • Poziom 36  
    Ogólnie to często nie daje się wejść na jakikolwiek serwer.
  • Poziom 10  
    A coś konkretnego jest napisane ?
    Czy długo ładuje ?
  • Poziom 36  
    Różnie. Zazwyczaj jest "Dołączanie do serwera" i na tym stoi. Czaaasem przejdzie w "Uruchamianie gry" i na tym staje. Ogólnie zagrać się udało 3 razy na kilkadziesiąt prób.

Dodano po 1 [godziny] 23 [minuty]:

Stealch napisał:
    Kiedy wybierzesz w zakładce online serwery
    Chodzi o "Przeglądarkę serwerów", gdy najadę myszką na "Online"?
  • Poziom 10  
    balonika3 napisał:
    Różnie. Zazwyczaj jest "Dołączanie do serwera" i na tym stoi. Czaaasem przejdzie w "Uruchamianie gry" i na tym staje. Ogólnie zagrać się udało 3 razy na kilkadziesiąt prób.

Z jakiej przeglądarki internetowej korzystasz ? To dość specyficzna sprawa może być.

Spróbuj:

Propozycja a)

Panel Sterowania > Programy > Programy i funkcje > Odinstaluj lub zmień program
    Usuń Battlelog Web Plugins.
    Wejdź na stronę Battlelog.battlefield.com/bf4/pl/
    Kiedy spróbujesz wejść na serwer plugin zostanie ponownie zainstalowany.

Propozycja b)

Wejdź do Origina > Moje Gry > PPM na Battlefield 4 > Napraw grę

Jeśli nie pomoże, to poszukamy innego rozwiązania.

Stealch napisał:
    Kiedy wybierzesz w zakładce online serwery

Po kliknięciu.
  • Poziom 36  
    Stealch napisał:
    Spróbuj:

Propozycja a)

Panel Sterowania > Programy > Programy i funkcje > Odinstaluj lub zmień program
    Usuń Battlelog Web Plugins.
    Występuje błąd podczas próby odinstalowania. Może tu jest pies pogrzebany?
    Stealch napisał:
    Z jakiej przeglądarki internetowej korzystasz ?
    FF.

Dodano po 8 [minuty]:

Stealch napisał:
    Propozycja b)

Wejdź do Origina > Moje Gry > PPM na Battlefield 4 > Napraw grę
    Tak zrobiłem i napisał "Błąd konfiguracji DirectX: wystąpił błąd wewnętrzny.
    Ki diabeł?

Dodano po 11 [minuty]:

A po tych cudach i błędach odpaliłem grę i zadziałała. No i bądź tu mądry.

Dodano po 6 [minuty]:

Po kilku minutach gry:
    Cytat:
    Brak połączenia
    Battlelog nie znalazł aktywnej gry. Upewnij się, że jesteś połączony z tą samą siecią lokalną lub skorzystaj z
    Cytat:
    Błąd
    Rozłączono z grą: nastąpiło wyrzucenie przez aplikację FairFight. Powód: Boosting Prohibited - see ROC
  • Poziom 36  
    Grę mam ze sklepu, na płytach.

Dodano po 5 [minuty]:

Teraz znów działa. Syn gra od jakichś 30 minut.

Dodano po 15 [minuty]:

A o co chodzi z tymi karami z linku? Przecież nikt niczego zabronionego nie robił. Za co mają zablokować konto?
  • Poziom 10  
    Nie mam właśnie pojęcia. Pierwszy raz się z takim czymś spotykam.

Według mnie po prostu od serwera zależy. Battlefield 4 to bardzo kapryśna gra.
  • Poziom 36  
    Jedna z odpowiedzi z tego linka:
    Cytat:
    Zostałeś wyrzucony przez FairFight. Powód: Ograniczony dostęp
    Wyrzucono Cię z serwera za wejście do miejsca z ograniczonym dostępem dla graczy. Na razie nie podjęliśmy żadnych dodatkowych działań, ale ostrzegamy, że jeśli sytuacja się powtórzy, będziemy zmuszeni wystosować odpowiednie sankcje wobec Twojego konta.

Jak zapobiec jakimś sankcjom, skoro nikt nic złego nie robi?
  • Poziom 10  
    Według mnie to jakiś system na serwery. Ale ja osobiście bym to olał. :)
  • Poziom 36  
    Gra śmiga, aż miło. Dzięki za pomoc.