Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Egzamin E.24 sesja styczeń-luty 2016

trekker96 12 Jan 2016 20:44 14907 69
    stsiek01
    Level 12  
    Ja powodzenia życzę Ci już dziś i liczę w zamian na jakąś relację z tego egzaminu :)
    trekker96
    Level 7  
    sorki nie zmierzchowy tylko czasowe mają być
    bodzio507
    Level 30  
    A dokładnie bistabilne czasowe BIS 413
    mowmisavas
    Level 11  
    bronekq wrote:
    Wyniika z tego, że mam egzamin pierwszy w Polsce :) także życzcie powodzenia w sobotę! :D

Liczymy na to że podzielisz się tym jaka była usterka/błąd w twoim egzaminie :)
    Piotr15075
    Level 8  
    Powodzenia wszystkim jutro na teorii :D
    Maciek051996
    Level 28  
    Nie dziękuje :D
    Ma ktoś wcześniej niż o 14 na komputerze ?
    bronekq
    Level 11  
    Chyba cke się wycwaniło i wszyscy bezwględu na to czy zdają na kompie czy papierowo piszą o 14.
    qurek123
    Level 12  
    Było już wcześniej pisane, że niektórzy zdają na kompach o 12, a niektórzy również co zdają na kompach zdają o 14, tak więc musi być ktoś kto zdaje o 13 ;)
    bronekq
    Level 11  
    Egzamin E.24 sesja styczeń-luty 2016

Jak liczycie to zadanie prawidłowa odpowiedź to B6
    pawel169
    Level 8  
    na pewno będą łączniki dzwonkowe ;))
    bodzio507
    Level 30  
    qurek123 wrote:
    Było już wcześniej pisane, że niektórzy zdają na kompach o 12, a niektórzy również co zdają na kompach zdają o 14, tak więc musi być ktoś kto zdaje o 13 ;)

Egzamin jest o 12 na komputerach i o 14 na kompach i na papierze.

Więcej godzin nie ma.
    mowmisavas
    Level 11  
    pawel169 wrote:

a nie przypadkiem przyciski?
    bodzio507
    Level 30  
    mowmisavas wrote:
    pawel169 wrote:

a nie przypadkiem przyciski?

Dokładnie: Łącznik przyciskowy natynkowy (dzwonkowy)
    bronekq
    Level 11  
    Czyli w takich razie znajdzie się jakąś osoba z godz 12 na kompach :)
    Tonsil Zeus
    Level 7  
    Arkusze część pisemna. Posiadam również arkusze część praktyczną i kryteria oceniania do egzaminu E.24 i nie tylko! Jeśli ktoś potrzebuje to proszę pisać a dodam arkusze jakie są potrzebne :D
    stsiek01
    Level 12  
    Takie paradoksy w CKE się zdarzają i to nie rzadko.
    gryf011
    Level 2  
    Gdyby kto pisal o 12 na kompach niech sie podzieli info
    Pinol12
    Level 10  
    dołączam się do gryfa,z prośbą o wrzucenie,podanie info z którego roku były podobne pytania:)
    mowmisavas
    Level 11  
    Wydaje mi się że za bardzo panikujecie co do egzaminu z teorii. Jak komuś dobrze poszły wcześniejsze arkusze z E.24 , z E.08 i E.07 i ma jakiekolwiek pojęcie na czym będzie polegał jego przyszły zawód to wydaje mi się że egzamin powinien być tylko formalnością.
    Pinol12
    Level 10  
    porównując egzaminy e07 e08 to e24 jest trudny,lepiej dmuchać na zimne i wiedzieć co było,niż potem czekać na poprawkę jeśli nie wyjdzie.
    A daje rękę uciąć,ze jak ty pisałeś to tez byłeś zdenerwowany co za tym się ciągnie chęć znania pytań ma egzamin:) Tym bardziej jest to ostatni egzamin wiec każdemu zależy
    Pozdrawiam
    mowmisavas
    Level 11  
    Pinol12 wrote:
    porównując egzaminy e07 e08 to e24 jest trudny,lepiej dmuchać na zimne i wiedzieć co było,niż potem czekać na poprawkę jeśli nie wyjdzie.
    A daje rękę uciąć,ze jak ty pisałeś to tez byłeś zdenerwowany co za tym się ciągnie chęć znania pytań ma egzamin:) Tym bardziej jest to ostatni egzamin wiec każdemu zależy
    Pozdrawiam

Jasna sprawa, wiadomo że lepiej dmuchać na zimne - ale mimo wszystko pasuje coś wiedzieć, coś się pouczyć - coś przypomnieć niż czekać na gotowy arkusz, który na komputerach może być zupełnie inny niż na papierze.

Zobaczymy, zauważyłem że lubią bardzo pytania, a raczej odpowiedzi na które trzeba odpowiadać "B16" :D
    Pinol12
    Level 10  
    myślę,że Ci co chcą zdać porobili stare egzaminy,niż czekają na gotowy arkusz:)Ale mam nadzieje,że za 2h jak będę pisał będzie podobne w dużym słowa znaczeniu jak te poprzednie egzaminy:) Co do B16 tez to zauważyłem,w razie ,,W" trzeba to będzie uwzględnić i strzelić:D
    stsiek01
    Level 12  
    No i jak Panowie? Moim zdaniem nie był taki trudny (pisałem w wersji papierowej o 14).
    mowmisavas
    Level 11  
    Nie było trudne. Kto ma jakiekolwiek pojęcie o tym co się uczył przez ostatnie lata ten nie powinien mieć problemu. Egzamin mocno przekrojowy, i w dość przystępny sposób można było zdobyć 20pkt.